آمادگی مساجد استان‌های خراسان برای برگزاری دور دوم انتخابات

دور دوم انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه 15 تیر از ساعت 8 صبح هم‌زمان در سراسر کشور برگزار می‌شود و در مشهد نیز بیش از 330 مسجد برای اخذ رأی میزبان مردم خواهد بود.

photo_2024-07-04_09-46-47.jpg
2024-07-04 09:48:08

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، دور دوم انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه 15 تیر از ساعت 8 صبح هم‌زمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

در این راستا مساجد استان‌های خراسان نیز مثل گذشته در زمینه‌های مختلف برگزاری نشست‌های بصیرتی و میزبانی از صندوق‌های رأی پای کار انتخابات هستند و ائمه جماعات در زمینه حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی تلاش کرده‌اند.

در شهر مشهد نیز برای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری مثل دور گذشته، بیش از 330 مسجد روز جمعه میزبان مردم است و نصف شعب رأی این شهر در مساجد قرار گرفته است.

همچنین ظرفیت‌های پیام‌رسان‌های داخلی برای پیدا کردن نزدیک‌ترین شعب اخذ رأی آماده شده است. (برای پیدا کردن نزدیک‌ترین شعبه به خود روی نام هر پیام‌رسان کلیک کنید: ایتا، گپ، ویراستی)

گفتنی است، با توجه به اهمیت انتخابات و حضور حداکثری مردم، برنامه «کافه گفتگو» با هدف پاسخگویی به شبهات و شنیدن صحبت‌های مردم در زمینه‌های مختلف، به‌همت معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در مشهد فعال بوده است.

این برنامه با همت همسنگران مسجدی و تعدادی از دانشگاه‌ها و دانشجویان برای گفت‌وگوی تعاملی واقعی و به‌صورت تریبون آزاد پیرامون انتخابات با هدف شنیدن حرف مردم، هرشب در اکثر نقاط شهر مشهد برپا شده بود.

    بیان دیدگاه