هفتاد و پنجمین دوره بدو خدمت امنا و بیست و نهمین دوره بدو خدمت خدّام برگزار شد

هفتاد و پنجمین دوره آموزشی بدو خدمت امنا و بیست و نهمین دوره آموزشی بدو خدمت خدّام برای 100 نفر از اعضای هیئت امنا و خدام شهرستان طرقبه، در سالن همایش‌های این شهرستان برگزار شد.

۲۰۲۴۰۶۲۲_۱۶۳۲۴۶.jpg
2024-06-23 12:49:39

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، هفتاد و پنجمین دوره آموزشی بدو خدمت امنا و بیست و نهمین دوره آموزشی بدو خدمت خدّام برای اعضای هیئت امنا و خدام شهرستان طرقبه، شنبه 02 تیر 1403 در سالن همایش‌های این شهرستان و با حضور 100 نفر برگزار شد.

نگاه تمدنی به مسجد، آشنایی با جایگاه ارکان مساجد، آشنایی با ظرفیت‌های مساجد و مهارت ارتباط مؤثر از سرفصل‌هایی بود که در دوره آموزشی بدو خدمت امنا‌ تدریس شد.

همچنین در دوره آموزشی خدام مباحثی همچون پدافند غیر عامل، مهارت‌های اطفای حریق و آموزش مسائل ایمنی، آموزش مسائل بهداشت محیط و مسائل مربوط به ایمنی و سلامت، در کنار نگاه تمدنی به مسجد و بیان احکام مربوط به مسجد، تدریس شد.

گفتنی است، مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در راستای رسیدن به مسجد تراز اسلامی، دوره‌های بدو امامت، بدو خدمت و ضمن خدمت را برای ارکان مساجد اعم از امام جماعت، اعضای هیئت امنا و خدام، برگزار می‌کند.

مشاهده ۲۰۲۴۰۶۲۲_۱۶۳۱۳۶.jpg
۲۰۲۴۰۶۲۲_۱۶۳۱۳۶.jpg
مشاهده ۲۰۲۴۰۶۲۲_۱۶۳۲۱۴.jpg
۲۰۲۴۰۶۲۲_۱۶۳۲۱۴.jpg
مشاهده ۲۰۲۴۰۶۲۲_۱۶۳۲۴۶.jpg
۲۰۲۴۰۶۲۲_۱۶۳۲۴۶.jpg
مشاهده ۲۰۲۴۰۶۲۲_۱۶۵۵۲۴.jpg
۲۰۲۴۰۶۲۲_۱۶۵۵۲۴.jpg
    بیان دیدگاه