آیت الله علم الهدی:

باید همه مردم استان بر سفره کرامت امیرالمومنین# مهمان شوند

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با تأکید بر اینکه باید همه مردم استان ولایتمدار ما در این عید بزرگ، بر سفره کرامت مولا مهمان شوند، گفت: طوری برنامه ریزی کنید که از حاشیه شهر گرفته تا مناطق مرکزی مشهد و بلکه همه شهرستان‌های استان، موضوع اطعام فراگیر بتواند آحاد و اقشار مختلف مردم را بهره مند کند.

photo_2024-06-22_14-19-04.jpg
2024-06-22 19:01:29

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی در دیدار با اعضای ستاد برگزاری جشن عید سعید غدیر که به میزبانی دفتر نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی برگزار شد، با اشاره به برنامه های متنوع و ویژه بزرگداشت این روز بزرگ اظهار کرد: در فرآیند اطعام ها هیچ انحصاری به یک قشر یا حتی یک شهر در استان نداشته باشید. همه مردم استان ولایتمدار صدیق و مخلص امیرمؤمنان# و در این عید بزرگ، بر سفره کرامت مولا مهمان هستند بنابراین طوری برنامه ریزی کنید که از حاشیه شهر گرفته تا مناطق مرکزی مشهد و بلکه همه شهرستان های استان، موضوع اطعام فراگیر بتواند آحاد اقشار مختلف مردم را بهره مند کند.

ایشان افزود: باید همه استان رنگ امیر المؤمنین# به خود بگیرد. همه جا باید نشانی از عید غدیر باشد. خیلی از تحرکات ارزنده و برجسته بزرگداشت عید غدیر مردمی است و ما هم تأکید بر این موضوع داریم اما با این حال، همچنان این نیاز وجود دارد که یک جریان در مقام سازماندهی پای کار بیاید و برنامه های مردمی را منسجم کند و به کمال برساند. اطعام خیلی خوب است و باید به وسعت همه مردم استان گسترده باشد اما تمرکز کنید بر جریان رسانه ای و خبری بزرگداشت عید سعید غدیر تا در یک جلوه تام و کریمانه، مظاهر این عید به چشم بیاید.

امیرالمؤمنین علی# معیار زندگی، الگوی حکمرانی

حجت الاسلام محمد احمدزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در ابتدای این مراسم ضمن ارائه گزارشی در نتایج برنامه‌ریزی‌های ستادی در جشن عید غدیر پارسال گفت: خوشبختانه سال گذشته تجربه بسیار درخشانی برای بزرگداشت این مناسبت مهم به دست آمد و برای امسال، به‌جرئت می‌توان گفت که همه دستگاه‌ها وظایف خود را در حوزه تسهیل ‌گری شناخته‌اند.

وی بیان کرد: شعار جشن غدیر امسال براساس هماهنگی های کشوری، «امیرالمؤمنین علی# معیار زندگی، الگوی حکمرانی» تعیین شده و تلاش ما این است که در همه شاخص ها با افزایش قابل توجهی مواجه شویم.

    بیان دیدگاه