به‌مناسبت سالروز آزادی خرمشهر برگزار شد

مراسم «شبی با خاطرات» در20 مسجد مشهد

مراسم «شبی با خاطرات» به‌مناسبت سالروز آزادی خرمشهر و با شعار «خرمشهرها در پیش داریم...» در بیست مسجد محوری شهر مشهد برگزار شد. 

photo_2024-05-25_08-33-33.jpg
2024-05-25 08:34:09

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، رهبر معظّم انقلاب می‌فرمایند: «روز سوّم خرداد هم از روزهای فراموش‌شدنی نیست؛ از روزهایی است که در تاریخ کشور ما و در تاریخ انقلاب اسلامی عزیز ایران این روز میدرخشد. نماد است؛ نماد پیروزی حق بر باطل و نماد قدرت الهی و دست قدرتی که امام بزرگوار فرمودند: دست قدرتی دارد ما را حمایت میکند. چنین روزی است روز سوّم خرداد و روز آزادی خرّمشهر.»

در این راستا مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و مدیریت ادبیات و تاریخ دفاع مقدس خراسان رضوی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، مراسم «شبی با خاطرات» را به‌مناسبت آزادی خرمشهر و با شعار «خرمشهرها در پیش داریم...» برگزار کردند. 

طی این برنامه که در بیست مسجد محوری شهر مشهد برگزار شد، راویان فتح و رزمندگان حاضر در عملیات بیت‌المقدس به مرور روزهای عظیم فتح و مقاومت برای نمازگزاران پرداختند.

گفتنی است، این برنامه شب گذشته، سوم خرداد 1403 بعد از نماز مغرب و عشا در مساجد محوری شهر مشهد (هر منطقه یک مسجد) برگزار شد.

    بیان دیدگاه