نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛

بیداری جهانی حاصل شده و خط و نشان آن هم سبک مدیریت آیت‌الله رئیسی است

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی در دیدار خدام حرم مطهر رضوی و بزرگداشت شهدای خدمت گفت: باید توجه داشته باشیم که چه  از دست داده‌ایم و توجه داشته باشیم که چه در دست داریم و شخصیت هایی که به این فیض بزرگ رسیده‌اند، شاخصه شایسته ایشان صداقت بود.

۲۰۱۶۰۸۱۰۲۲۰۷۱۳_6N9A2662-660x3301111111111111111111.jpg
2024-05-20 09:13:01

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی در دیدار خدام حرم مطهر رضوی و بزرگداشت شهدای خدمت ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت امام رضا علیه السلام و تسلیت شهادت آیت الله رئیسی و هیئت همراه، گفت: باید توجه داشته باشیم که چه  از دست داده‌ایم و توجه داشته باشیم که چه در دست داریم و شخصیت هایی که به این فیض بزرگ رسیده‌اند، شاخصه شایسته ایشان صداقت بود. 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: در مدت 45 سال شهدای بسیاری از ما گرفته شده و گرفتند و جای آنها پر نمی‌شود؛ مگر افرادی که دقیقاً نسخه مطابق با اصل عهد با خدا باشند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی تصریح کرد: اما آنچه در دست داریم، طرحی است که در دین خدا برای نجات نوع بشر و اساس آن بر منطق، عقل، سنت و کتاب الهی است لذا هیچ چیزی از دست ندادیم.

امام جمعه بیرجند با اشاره به مقام منیع پیغمبر خاتم افزود: ایشان آمده‌اند که جامعه را هدایت کنند و هرکس هدایت را خواسته هدایت شده هر کس نخواسته عقب مانده.

وی افزود: اینطور نیست که با رفتن پیامبر اسلام @ از راه حق و عدل و آرمان های الهی برگردیم بلکه پیامبر آمده است که راه را نشان داده و کسانی که در راه آمده‌اند و حق را می خواهند روشن کرده است بنابراین اینطور نیست که اگر فردی با همه شایستگی‌ها از دست دادیم همه چیز از دست رفته اینگونه نیست و باید از آنچه که داریم حفاظت کنیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: دشمن به خیال خود تک هایی می‌زند و اول آن شایعه پراکنی است لذا حواستان جمع باشد که گوش شما به هیچ شایعه‌ای بدهکار نباشد مگر آنچه که از اخبار رسمی کشور اطلاع رسانی می‌شود و دیگر اینکه برای هر کسی یک وظیفه‌ای تعیین شده است چه در قالب های مسئولیت های رسمی همانند قوای سه گانه چه غیر رسمی همانند شغل های آزاد، و دیگر اینکه از چارچوب مسئولیت خود خارج نشویم و هر کسی وظیفه شناخته شده دارد لذا به وظیفه خود عمل کند از دست دشمن هیچی بر نمی‌آید.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی اظهار کرد: از ابتدای انقلاب ما مشکلات خیلی سخت تر از این داشته‌ایم و دشمن با انواع و اقسام حرکت های ایذایی که داشتند در فاصله کوتاهی از قوای سه گانه همانند شهید آیت الله بهشتی، شهید رجایی و شهید باهنر و بسیاری از افراد در مجلس شورای اسلامی که شایسته بودند از ما گرفتند اما (دشمنان) رسوا شدند و شکست خوردند و حق بر اساس فطرت و وجدان و عقل سلیم و وحی  بر اساس حق پرستی است و از بین نمی‌رود.

وی افزود: ما خیلی چیزها را به دست آوردیم و مجموعه دولت سیزدهم و آیت الله رئیسی اگر رفتند یک سرمایه هم گذاشتند و آن سبک مدیریت است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در سراسر جهان مردم، دانشجویان، قشرهای مختلف نسبت به سبک حکومت های فرعونی و حکومت هایی که انسان را به استثمار می‌گیرد و هرگز خودشان پای بند به قانون و حق و عدل نیستند اعتراض دارند و فریاد می کشند.

وی افزود: بیداری جهانی حاصل شده و خط و نشان آن هم سبک مدیریت آیت الله رئیسی که سبک حکومت اسلامی است و برای خدمت آمده است می‌باشد.

امام جمعه بیرجند گفت: اگر آیت الله رئیسی رفته وراثت کریمه گذاشته که برای ما و جهان خط و نشان است و امروز در جریان جنگ حق و باطل حق پرستی در سطح جهان خود را نشان می‌دهد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به این که امروز شیوه‌ها و سبک حکومت از نوع اسلامی از شهید بزرگوار رجایی و باهنر داریم و مسئولین باید این سبک را حفظ کنند افزود: از امروز به فکر باشیم در سبک زندگی چه کسانی باید انتخاب کنیم و انتخاب احسن داشته باشیم و این آزمایشی است که پیش آمده است. 

وی در پایان بیان داشت: مردم ایران اسلامی با این تجربه و چشم باز و به ویژه خراسان جنوبی که از این جهت دو منتخب خود را از دست داده، امیدواریم بیدارتر و هوشیارتر از همیشه برای سازندگی دولتی جدید و کارآمدتر عزم خود را جذب کنند و بر اساس انتخاب احسن و آنچه که باید در جهت کارشناسی انتخاب درست داشته باشند و پیش دشمن خط نشان بکشند که این جبهه حق شکست ناپذیر است.

    بیان دیدگاه