حضور امام جمعه بجنورد و استاندار خراسان شمالی در مسجد امام خمینی^ این شهرستان

امام جمعه بجنورد و استاندار خراسان شمالی با حضور در مسجد امام خمینی^ بجنورد به درخواست‌های نمازگزاران رسیدگی کردند.

photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۳ (2).jpg
2024-04-21 10:50:59

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی‌ به‌ امور مساجد استان‌های‌ خراسان، حجت‌الاسلام والمسلمین نوری، امام جمعه بجنورد و  محمدرضا حسین نژاد، استاندار خراسان شمالی در مسجد امام خمینی^ شهرستان بجنورد حضور یافته و پس از اقامه نماز مغرب وعشا، در جمع نمازگزاران به درخواست‌های آنان رسیدگی کردند.

استاندار خراسان شمالی در این جلسه ضمن سخنرانی کوتاه، به عملیات  وعده صادق که با هدف گرفتن انتقام شهدای کنسولگری ایران انجام شد، اشاره و اظهار کرد: مقام معظم رهبری از سیلی زدن به اسرائیل سخن گفتند و ضرب شست سربازان اسلام به دشمنان چنان کاری بود که در شورای امنیت به یاوه گویی افتاده بودند.

وی با اشاره به برنامه حضور مسئولان در مساجد نیز گفت: نمازگزاران می توانند در این فرصت، درخواست های شفاهی یا مکتوب شخصی و عمومی از دستگاه های دولتی را طرح کنند و پیگیری های لازم در خصوص آنها در حد مقدورات در همان جلسه یا پس از آن انجام و نتیجه، توسط حوزه رسیدگی به شکایات مردمی استانداری به درخواست کنندگان ارائه خواهد شد .

حسین نژاد همچنین از نمازگزاران خواست تا پیشنهادات خود را برای بهینه شدن امور طرح نمایند و  از نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی برای همراهی در این برنامه تقدیر کرد.

وی از مردم خراسان شمالی برای اینکه در قریب به سه سال گذشته در کنار دولت بوده و در انتخابات مشارکت عالی داشتند و رتبه پنجم کشوری را کسب کردند، قدردانی کرد و آرزو کرد سال 1403 سال  پر خیر و برکت برای مردم استان باشد و همه مردم بتوانند در چرخه تولید نیز ایفای نقش داشته باشند.

مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۳ (3).jpg
photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۳ (3).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۳ (4).jpg
photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۳ (4).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۳.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۳.jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۴ (2).jpg
photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۴ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۴.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۴-۱۷_۲۰-۵۸-۳۴.jpg
    بیان دیدگاه