مسابقه کتابخوانی «انتخاب صالحان» برگزار می‌شود

مسابقه کتابخوانی «انتخاب صالحان»، ویژه ائمه جماعات و مبلغان حوزه علمیه خراسان با محوریت این کتاب برگزار می‌شود که در موضوع انتخابات با بهره‌گیری از بیانات رهبر معظّم انقلاب تدوین شده و شامل نُه فصل است که هرکدام از آن، سهمی را در تبیین نظریّه‌ انتخاباتی ایشان دارد.

photo_2024-02-01_10-48-53.jpg
2024-02-01 10:57:34

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، به‌مناسبت در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، مسابقه کتابخوانی «انتخاب صالحان» از سوی مدیریت پژوهش و نشر این مرکز، ویژه ائمه جماعات و مبلغان حوزه علمیه خراسان در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

کتاب انتخاب صالحان، نوشته حضرت آیت الله سید علی خامنه ای مدظله العالی است و در موضوع انتخابات با بهره‌گیری از بیانات رهبر معظّم انقلاب تدوین شده و شامل نُه فصل است که هرکدام از آن، سهمی را در تبیین نظریّه‌ انتخاباتی معظّمٌ‌لّه خواهد داشت.

بیان اهمّیّت انتخابات، بازخوانی خطّ امام برای سنجش عیار احزاب و جریان های فعّال در انتخابات، شرح توطئه‌ها و برنامه‌های دشمنان، بازخوانی شاخص‌های جریانهای وفادار به نظام، شرح وظایف وزارت کشور و شورای نگهبان، شرح وظایف نخبگان و خواص در امر انتخابات و... بخشی از موضوعاتی است که در این کتاب به آن پرداخته شده است.

زمان برگزاری مسابقه روز جمعه 4 اسفند ماه خواهد بود و علاقه‌مندان تا 22 بهمن‌ماه فرصت دارند جهت ثبت نام و شرکت در مسابقه، عبارت «مسابقه» را به سامانه پیامکی 30008412 ارسال نمایند.

شرکت کنندگان می توانند نسخه الکترونیکی کتاب را از فروشگاه های اینترنتی معتبر نظیر فراکتاب، پاتوق کتاب،فیدیبو، طاقچه و... با تخفیف ویژه دریافت نمایند.

در این مسابقه به نفرات برتر به قید قرعه جوایز نقدی ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

    بیان دیدگاه

    نظرات