حمایت از معتکفان با توزیع اقلام بین مساجد

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، گفت: از مجموع بیش از 400 مسجدی که در شهرستان مشهد مراسم اعتکاف را برگزار می‌کنند، 90درصد این مساجد بعد از ثبت‌نام در سامانه مسجدنا، اقلام مورد نیاز خود را دریافت کردند.

NjhzM.jpg
2024-01-24 11:38:10

حجت‌الاسلام بهزاد محروقی، دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در گفت‌وگو با روابط‌عمومی این مرکز از توزیع اقلام خوراکی میان مساجد برگزارکننده مراسم معنوی اعتکاف خبر داد.

وی با اشاره به اینکه این برنامه با همکاری شورای هیئات مذهبی و ستاد اجرای فرامین حضرت امام^ مشهد برگزار شد، گفت: هدف از تأمین بخشی از نیازهای برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد، کمک به برگزاری بهتر این مراسم و کاهش هزینه‌ها برای معتکفین بوده است.

حجت‌الاسلام محروقی تصریح کرد: از مجموع بیش از 400 مسجدی که در شهرستان مشهد مراسم اعتکاف را برگزار می‌کنند، 90درصد این مساجد بعد از ثبت‌نام در سامانه مسجدنا، اقلام مورد نیاز خود را سفارش دادند.

وی با اشاره به سه مرحله بررسی نیازهای اعلام شده و تخصیص اقلام، گفت: در این مرحله حواله‌های الکترونیکی برای رابطان فرستاده شده و رابطان به‌وسیله شناسه خود، از 3 بهمن جهت تحویل به دو انباری که در نظر گرفته شده بود مراجعه و اقلام خود را دریافت کردند.

گفتنی است، اقلام توزیع شده بین مساجد شامل مرغ، برنج پاکستانی و هندی، گوشت گوسفندی، روغن پنج لیتری، شکر، ماست، دوغ، پنیر و ماکارونی بوده است.

    بیان دیدگاه