نشست هم‌افزایی رابطین همسان‌گزین‌ قرارگاه ازدواج آسان و فرزندآوری، برگزار شد

نشست هم‌افزایی‌ رابطین همسان‌گزین و مشاور قرارگاه ازدواج آسان‌ و‌ فرزند‌آوری، به همت واحد خواهران مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در مسجد رانندگان مشهد برگزار ‌شد.

۲۰۲۴۰۱۱۸_۰۹۰۱۴۵.jpg
2024-01-18 16:44:30

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، به همت واحد خواهران این مرکز، دوره توانمندسازی‌ رابطین همسان‌گزین و همچنین رابطین مشاوره و آموزش قرارگاه ازدواج آسان‌ و فرزند‌آوری، در مسجد رانندگان مشهد برگزار‌ شد.

خانم سروش، مسئول کمیته همسان‌گزینی و دبیر قرارگاه ازدواج آسان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز، گفت: این قرارگاه با هدف ایجاد پایگاه‌های تخصصی ازدواج آسان و فرزندآوری در مساجد، به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

وی با اشاره به وجود پنج کمیته‌ همسان‌گزینی، ‌مشاوره و آموزش شامل کارگاه‌های قبل و بعد از ازدواج با هدف ازدواج موفق و ترمیم روابط ، فرزند‌آوری‌، تسهیل‌گری در بحث ازدواج و مطالبه‌گری در شورای قرارگاه، تصریح کرد: هر کدام از کمیته‌ها یک رابط در مساجد دارند که با هماهنگی امام جماعت مسجد در زمینه‌های مربوطه فعالیت دارند.

مسئول کمیته همسان‌گزینی، در ادامه افزود: با توجه به ضرورت توانمند‌سازی و رشد علمی رابطین‌، این موضوع در شورای قرارگاه مطرح و تصویب‌ شد. بر این اساس چهار دوره آموزشی، با دعوت از اساتید مطرح، برگزار خواهد شد و در انتها از شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها، آزمون به عمل خواهد آمد.

دبیر قرارگاه ازدواج آسان، گفت: نخستین جلسه این دوره آموزشی با عنوان «‌اهمیت مشاوره در تحکیم بنیان خانواده» و با شرکت بیش از یکصد نفر از رابطین همسان‌گزین برگزار شد.

گفتنی‌‌است در حاشیه این مراسم، از افرادی که بیشترین فعالیت‌ را در زمینه‌ کاری قرارگاه ازدواج آسان و فرزندآوری در مساجد خودشان داشتند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مشاهده ۲۰۲۴۰۱۱۸_۰۸۵۷۵۷.jpg
۲۰۲۴۰۱۱۸_۰۸۵۷۵۷.jpg
مشاهده ۲۰۲۴۰۱۱۸_۰۹۰۰۱۷.jpg
۲۰۲۴۰۱۱۸_۰۹۰۰۱۷.jpg
مشاهده ۲۰۲۴۰۱۱۸_۰۹۰۸۴۱.jpg
۲۰۲۴۰۱۱۸_۰۹۰۸۴۱.jpg
    بیان دیدگاه

    نظرات