دومین مراسم «جشن عبادت» برگزار شد

دومین مراسم «جشن عبادت» برای 150 نفر از دانش آموزان دختر، به همت واحد خواهران مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان ‌و با مشارکت مساجد امیرالمومنین علیه‌السلام، حضرت ابوالفضل علیه‌السلام،‌ در مسجد حضرت ام‌البنین سلام‌الله‌علیها (مشهد، بولوار‌ رسالت90)، ناحیه شهید دارایی، برگزار شد.

DSC_2638.JPG
2024-01-14 09:02:59

خانم زارعی کارشناس‌ مسئول فرهنگی، اجتماعی و تبلیغ خواهران مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در گفت‌وگو با خبرنگار روابط‌عمومی این مرکز، از برگزاری دومین مراسم «جشن عبادت»‌، در سالروز ولادت امام محمدباقر علیه‌السلام، در مسجد حضرت ام‌البنین سلام الله علیها (مشهد، بولوار رسالت90) خبر داد.

وی‌ با بیان اینکه این مراسم به همت واحد خواهران این مرکز و با همکاری مدرسه‌علمیه حضرت‌زهرا سلام الله علیها و هیئت‌امنا مسجد حضرت ام‌البنین سلام الله علیها برگزار شد، افزود: در این برنامه تعداد 150 دانش‌آموز دختر حضور یافته و جشن تکلیف خود را برگزار کردند.

خانم زارعی‌ با اشاره به اقداماتی که در این راستا انجام شده، گفت: با حمایت مرکز، در این مراسم علاوه بر اجرای برنامه شاد عمو روحانی و عروسک‌گردانی، تعداد 150 بسته هدیه عبادت و پذیرایی تهیه و توزیع شد.

 

    بیان دیدگاه