پنجاه‌و‌چهارمین دوره آموزشی بدو‌ خدمت امنا و سیزدهمین دوره آموزش بدو‌ خدمت خدام برگزار شد

پنجاه‌و‌چهارمین دوره‌ آموزشی بدو‌ خدمت‌ امنا و سیزدهمین ‌دوره آموزشی بدو‌ خدمت خدام با حضور‌ اعضای هیئت امنا و خدام مساجد شهرستان‌ صالح‌آباد، در مسجد قائم‌آل‌محمد‌ (عجل‌الله تعالی‌فرجه‌الشریف)‌ این شهرستان، برگزار شد.

photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۳-۱۸ (3).jpg
2024-01-08 14:02:21

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، پنجاه‌و‌چهارمین دوره‌ آموزشی بدو‌ خدمت‌ امنا و سیزدهمین‌ دوره آموزشی بدو‌ خدمت خدام با حضور‌ اعضای هیئت امنا و خدام مساجد شهرستان صالح آباد، در مسجد قائم‌آل‌محمد (عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) این شهرستان، برگزار شد.

نگاه تمدنی به مسجد، آشنایی با جایگاه ارکان مساجد، آشنایی با ظرفیت‌های مساجد و مهارت ارتباط مؤثر از سرفصل‌هایی بود که در دوره آموزشی بدو خدمت امنا‌ تدریس شد.

 در‌ دوره آموزشی خدام مباحثی همچون پدافند غیر عامل، مهارت‌های اطفای حریق و آموزش مسائل ایمنی، آموزش مسائل بهداشت محیط و مسائل مربوط به ایمنی و سلامت، در کنار نگاه تمدنی به مسجد و بیان احکام مربوط به مسجد، مطرح شد.

این دو دوره آموزشی‌، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین امامی، معاون جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان ‌و سایر اساتید برگزار شد.

شایان ذکر است مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در راستای رسیدن به مسجد تراز اسلامی و احیاء کارکردهای مسجد، دوره‌های بدو امامت، بدو خدمت و ضمن خدمت را برای ارکان مساجد اعم از امام جماعت، اعضای هیئت امنا و خدام، برگزار می‌کند.

مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۳-۱۶.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۳-۱۶.jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۳-۱۷.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۳-۱۷.jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۳-۱۸ (2).jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۳-۱۸ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۳-۱۸.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۱۳-۱۸.jpg
مشاهده photo_2024-01-08_13-28-48.jpg
photo_2024-01-08_13-28-48.jpg
    بیان دیدگاه