پیام تسلیت مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در پی شهادت مظلومانه جمعی از زائران گلزار شهدای کرمان و عاشقان مکتب سلیمانی، پیام تسلیتی صادر کرد.

تحمل-نخواهند-کرد!.jpg
2024-01-04 10:47:38

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا (احزاب آیه 23)

بار دیگر ایادی استکبار پس از شکست‌های متوالی در منطقه خاورمیانه و از سر استیصال دست به جنایت علیه ملت مؤمن، شریف و انقلابی ایران اسلامی زدند. آنها که هیچ بویی از انسانیت و حقوق بشر نبرده‌اند با اجیر کردن تروریست‌های وحشی، حادثه اندوهبار و تلخ شهادت جمعی از مردم عزیز در مسیر گلزار شهدای کرمان را به بار آورده و قلب مؤمنان و آزادگان جهان را به درد آوردند.

بی‌شک این جنایت تلخ و ناگوار نه‌تنها خللی در اراده ملت مقاوم ایران اسلامی وارد نمی‌کند، بلکه باعث استحکام، همدلی و سربلندی نظام اسلامی و گسترش فرهنگ ایثار، جهاد، شهادت و مقاومت می‌گردد و خون این شهیدان باعث ریشه‌کنی تروریسم منطقه‌ای خواهد شد.

مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان شهادت مظلومانه جمعی از زائران گلزار شهدای کرمان و عاشقان مکتب سلیمانی در سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، به‌دست تروریست‌های کوردل را محضر امام عصر$، رهبرمعظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی، ملت شریف ایران و خانواده معظم شهدا تسلیت عرض نموده و برای  مجروحان این حادثه شفای عاجل از خداوند منان مسئلت می‌نماید و بر پیگیری و مجازات قاطع و سریع عوامل این جنایت وقیحانه تأکید می‌نماید.

    بیان دیدگاه