هفتاد و هشتمین برنامه میز خدمت برگزار شد

هفتاد و هشتمین‌ برنامه میز خدمت، به‌همت معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و با همکاری فرمانداری شهرستان مشهد و ادارات استان، در مسجد حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام برگزار شد.

DSC_0449.JPG
2023-12-27 10:13:17

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، هفتاد و هشتمین برنامه میز خدمت، به‌همت معاونت فرهنگی و اجتماعی این مرکز و با همکاری فرمانداری شهرستان مشهد و ادارات استان، برگزار شد.

در این برنامه، فرماندار و مسئولان ادارات و دستگاه‌های اجرایی مشهد در ‌مسجد امام حسن مجتبی علیه‌السلام (گلشهر، کوی صاحب‌الزمان $، نبش شهید آرمون30) با شهروندان دیدار کرده و از نزدیک به مشکلات رسیدگی کردند.

داوری فرماندار مشهد که از جمله مسئولین مدعو در این برنامه بود نیز با اشاره به این موضوع که خدمت به زائرین و مجاورین حضرت رضا علیه‌السلام توفیق بزرگی است، گفت: ما به سه شیوه  برای حل مشکلات با مردم در ارتباط هستیم؛ اولاً دوشنبه‌‌های هر هفته در فرمانداری و با حضور معاونین ادارات ، پاسخگوی مراجعات مردمی هستیم . حالت دوم مشکلات و معضلات محلات مختلف، با کمک‌ امور مساجد، احصا و اولیت‌‌بندی شده و در اختیار مدیران قرار می‌گیرد‌ و طی جلساتی ضمن هم اندیشی، پیگیر برطرف‌شدن مشکلات در زمانبندی مشخص شده می باشیم.

ایشان در ادامه افزود: حالت سوم دیدار‌های ما در قالب‌ ملاقات‌های  چهره به چهره با مردم، در مساجد مختلف سطح شهر است .در این حالت براساس مطالعات صورت گرفته ،نهادهایی که بیشترین مطالبه‌گری متوجه آن‌ها است، دعوت تا پاسخگوی مردم باشند.

گفتنی است، اجرای میزخدمت در مساجد، نخستین بار با همکاری فرمانداری و دستگاههای اجرایی در هفته دولت و در تعدادی از مساجد منتخب راه اندازی شد. در حال حاضر این دیدارها هر دو هفته یکبار و در روزهای سه‌شنبه همزمان با  نماز مغرب‌ و عشاء برگزار می گردد.

    بیان دیدگاه