سومین سالگرد پویش نذر هشتم برگزار می‌شود

در سومین سالگرد طرح کشوری نذر هشتم که چهـارشنبــه هشتم آذرماه، سـاعـت 9 صـبــح، در مسجد حضرت ولی عصر$ (مشهد، نبش راهنمایی 4) برگزار می‌شود، 20 زندانی دیگر آزاد شده و از خیران این طرح تقدیر خواهد شد.

photo_2023-11-27_10-26-54.jpg
2023-11-27 12:39:43

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، همسنگرهای مسجدی از آذر 1399، هشتم هر ماه به نیت حضرت رضا علیه‌السلام به آزادسازی حداقل هشت زندانی معسر می‌پردازند. 

در این طرح که از مساجد شهر مشهد مقدس شروع شده و امروز با همکاری سازمان زندان‌ها و زیر سایۀ امام هشتم#، در سطح کشور در حال اجراست، تاکنون به همت همسنگرهای مسجدی 1198 زندانی جرایم غیرعمد، آزاد شده‌اند.

در این راستا، سومین سالگرد طرح کشوری نذر هشتم، چهـارشنبــه هشتم آذرماه، سـاعـت 9 صـبــح، در مسجد حضرت ولی عصر$ (مشهد، نبش راهنمایی 4) برگزار می‌شود.

سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی ارفع، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و سیدمجتبی حسینی، مدیرکل زندان‌های استان، ارائه گزارش فعالیت‌های سال گذشته این طرح و رونمایی از لینک طرح نذر هشتم در نرم‌افزار بازیافت اکو، از برنامه‌های این مراسم است.

همچنین در این برنامه از خیران طرح نذر هشتم تقدیر شده و 20 زندانی جرایم غیرعمد نیز آزاد خواهند شد و همسنگرهای مسجدی می‌توانند از طریق دو نرم‌افزار باد صبا و اکو، در حد توان خود نسبت به این عمل خداپسندانه برای ماه‌های آینده اقدام کنند.

    بیان دیدگاه