مراسم سالگرد شهدای امنیت در مساجد مشهد برگزار می‌شود

امروز پنجشنبه 25آبان1402، به‌مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت شهدای امنیت، برنامه‌های مختلفی در سطح شهر مشهد مقدس با حضور همسنگرهای مسجدی اجرا می‌شود.

photo_2023-11-16_09-47-57.jpg
2023-11-16 10:01:31

حجت‌الاسلام امیرحسین احمدنیا، معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در گفت‌وگو با روابط‌عمومی این مرکز، گفت: با توجه به فرارسیدن سالگرد شهادت شهدای عزیز امنیت، امروز پنجشنبه 25آبان1402، برنامه‌های مختلفی در سطح شهر مشهد مقدس با حضور همسنگرهای مسجدی اجرا می‌شود.

وی افزود: برای اولین سالگرد شهیدان رضازاده و زینال‌زاده، ساعت 14، مسجدی‌ها در مقتل شهدای عزیز واقع در خیابان حر عاملی، گرد هم خواهند آمد تا یاد این شهدای عزیز را گرامی دارند.

حجت‌الاسلام احمدنیا تصریح کرد: امشب نیز در مساجد سطح شهر مشهد، بعد از نماز مغرب و عشا یادواره شهدای امنیت برگزار می‌شود که در تجلیل مقام شامخ شهدای عزیز، شهیدان دوست‌محمدی، براتی، جاویدی مهر، رضازاده و زینال‌زاده برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در پایان از مردم و همسنگرهای مسجدی برای شرکت در این مراسم‌ها دعوت کرد.

گفتنی است، عصر روز 26 آبان ماه سال گذشته، مجیدرضا رهنورد در خیابان حرعاملی مشهد با سلاح سرد به نیروهای حافظ امنیت حمله و حسین زینال‌زاده را با چندین ضربه متوالی چاقو به سر و گردن و بدن و سپس دانیال رضازاده را با ضربه چاقو به گردن به شهادت رساند. این تروریست همچنین در جریان حمله تروریستی خود، چهار فرد دیگر که در مسیرش بودند را نیز مجروح کرده و از محل حادثه گریخت.

    بیان دیدگاه

    نظرات