پویش کشوری دلگرمی احسان با محوریت مساجد در مشهد آغاز شده است

پویش کشوری دلگرمی احسان در راستای جمع‌آوری وسایل گرمایشی بدون استفاده (بخاری‌های گازی، نفتی و برقی، پتو، لباس گرم و...) و تحویل آن به خانواده‌های نیازمند، آغاز به کار کرد.

1.jpg
2023-10-31 11:18:53

حجت‌الاسلام بهزاد محروقی، دبیر قرارگاه جهادی محرومیت‌زدایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در گفت‌وگو با روابط‌عمومی این مرکز از برگزاری پویش کشوری دلگرمی احسان در راستای جمع‌آوری وسایل گرمایشی بدون استفاده (بخاری‌های گازی، نفتی و برقی، پتو، لباس گرم و...) با همکاری ستاد فرامین حضرت امام خمینی^، خبر داد.

وی افزود: در این پویش، وسایل گرمایشی سالم یا نیازمند تعمیر داوطلبان، توسط امام‌جماعت مسجد هر محله ثبت و در مسجد جمع‌آوری می‌شود؛ سپس این وسایل توسط ماشین‌های باربری به انبار بزرگی که برای این پویش در نظر گرفته شده برده می‌شود و پس از تعمیر و سرویس‌های لازم، به‌همراه لیست مددجوهای کمیته امداد و بهزیستی، در اسرع وقت و به‌صورت امام‌محور، به نیازمندان تحویل داده شود.

دبیر قرارگاه جهادی محرومیت‌زدایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، تصریح کرد: در صورتی که تعداد خانواده و مساجد محرومی که نیاز مبرم به وسایل گرمایشی دارند از تعداد وسایل گرمایشی جمع‌آوری‌شده بیشتر باشد، طبق تفاهم با کارخانجات لوازم گرمایشی، وسایل مورد نیاز، تهیه شده و به‌دست مددجویان رسانده می‌شود.

گفتنی است تاکنون 1110 دستگاه بخاری در این پویش جمع‌آوری شده و علاقه‌مندان و خیران برای شرکت در پویش کشوری دلگرمی احسان می‌توانند به مسجد محله خود مراجعه کرده یا کلمه احسان را به 30008412 ارسال کنند.

مشاهده پویش دلگرمی احسان ادیت.jpg
پویش دلگرمی احسان ادیت.jpg
    بیان دیدگاه