طرح هم‌محله امام رضا# الگوی خوبی برای دیگر شهرهای زیارتی است

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم کشوری شدن این قرارگاه و الگوگیری از آن در کشور گفت: این طرح قطعاً می‌تواند در حوزه خدمت‌رسانی به زائر الگوی خوبی برای قم، شیراز و حتی عراق در ایام اربعین باشد.

1614836_516.jpg
2023-09-15 19:05:49

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، حجت‌الاسلام جواد نیک‌بین، نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قرارگاه مرکزی طرح هم‌محله امام رضا# گفت: فعالیت‌های این مرکز در سه سال گذشته، نمود اجتماعی بسیار بهتری در استان خراسان بلکه در کشور داشته است.

وی افزود: در طرح هم‌محله امام رضا# که تکریم و اسکان زائران را بر عهده گرفته، در حقیقت کارکرد اصلی مسجد که همان خدمت ‌رسانی و تبلیغ است، اتفاق می‌افتد و مسجد به رسالت اصلی خودش عمل می‌کند.

حجت‌الاسلام نیک‌بین تصریح کرد: تعدادی جوان جهادی، پرکار و از خود گذشته و ایثارگر اعم از خواهران و برادران  پای کار آمده‌اند و در سراسر استان مشغول خدمت‌رسانی هستند و این کار بسیار زیبا دسترسی آسان زائران به مکان رایگان برای اسکان را فراهم کرده است.

وی دسترسی بدون دغدغه مردم از سراسر کشور به اسکان رایگان در مشهد را کار بسیار بزرگی دانست و گفت: ایده‌ و نگاهی که در مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان حاکم شده مسیر رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی و خدمت‌رسانی به مردم را در پیش گرفته است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم کشوری شدن این قرارگاه و الگوگیری از آن در کشور گفت: این طرح قطعاً می‌تواند در حوزه خدمت‌رسانی به زائر الگوی خوبی برای قم، شیراز و حتی عراق در ایام اربعین باشد.

    بیان دیدگاه