ارائه خدمات از 40 کیلومتری مشهد آغاز می‌شود

در قرارگاه شهید دارایی با برنامه‌ریزی صورت گرفته، ساعاتی که کاروان پیاده هر روستا و بخش به این موکب‌ها می‌رسند مشخص شده و قبل از رسیدن زائران پذیرایی آن‌ها آماده می‌شود و اگر گروه‌هایی در ساعات پایانی روز برسند هم بحث اسکان آن‌ها صورت می‌گیرد

photo_2023-09-16_18-36-39.jpg
2023-09-15 18:47:55

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، قرارگاه شهید دارایی، یکی دیگر از قرارگاه‌های طرح هم‌محله امام رضا# بود که در ورودی مشهد از سمت جاده کلات قرار داشت و به راهنمایی زائران و ثبت اطلاعات آنان در سامانه این طرح می‌پرداخت.

حجت‌الاسلام رستمی، مسئول این قرارگاه گفت: هماهنگی هشت موکب اسکان و پذیرایی از روستای کوشکی یعنی تقریبا کیلومتر 40 تا ابتدای بلوار بهمن و ابتدای شهر مشهد در این قرارگاه صورت گرفت.

وی افزود: با هماهنگی و پیگیری از نهادهای مختلف، اقلامی مانند موکت و پتو و امکاناتی مثل سرویس بهداشتی برای موکب‌ها فراهم شده و در اختیار آنان قرار گرفت.

مسئول قرارگاه شهید دارایی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، ساعاتی که کاروان پیاده هر روستا و بخش به این موکب‌ها می‌رسند مشخص شده و قبل از رسیدن زائران پذیرایی آن‌ها آماده می‌شود و اگر گروه‌هایی در ساعات پایانی روز برسند هم بحث اسکان آن‌ها صورت می‌گیرد.

    بیان دیدگاه

    نظرات