نقش بی‌بدیل طرح هم‌محله امام رضا# در مردمی شدن خدمت به زائران

نماینده مردم مشهد، ضمن تشکر از همه دستگاه‌های دولتی و شبه دولتی، شهرداری‌ها‌، سپاه، نهادهای عمومی، آموزش و پرورش و... که تلاش‌های بسیار زیادی را در این ایام انجام می‌دهند، نقش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان را برای فرهنگی شدن و مردمی شدن خدمت به زائران، بی‌بدیل دانست.

IMG_.jpg
2023-09-14 15:51:47

حجت‌الاسلام والمسلمین نصرالله پژمان‌فر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قرارگاه مرکزی طرح هم‌محله امام رضا# و در گفت‌وگو با روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، گفت: کار بابرکتی که این دو سال با محوریت مساجد آغاز شده، به لطف خدا توانسته محوریت مراجعه مردمی در ارتباط با بحث اسکان زائر را داشته باشد.

وی ضمن تشکر از همه دستگاه‌های دولتی و شبه دولتی، شهرداری‌ها‌، سپاه، نهادهای عمومی، آموزش و پرورش و... که تلاش‌های بسیار زیادی را در این ایام انجام می‌دهند، نقش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان را برای فرهنگی شدن و مردمی شدن خدمت به زائران، بی‌بدیل دانست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با محوریت و واسطه‌‌گری بین مساجد و زائران، در حال حاضر مساجد اصلی‌ترین نقش را در ارتباط با کانونی‌ترین اتفاق‌های امروز یعنی بحث خدمات‌رسانی به زائر، انجام می‌دهد.

وی با اشاره به جلسه هم‌فکری با مسئولان طرح هم‌محله امام رضا#، ابراز امیدواری کرد نهادهای مربوطه در توسعه این طرح همکاری کرده و پشتیبانی‌هایی که لازم است‌ نیز از این طرح صورت گیرد.

    بیان دیدگاه