بیانیه مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان درمحکومیت اهانت به ساحت قرآن کریم

سایز مناسب سایت.png
2023-07-24 09:46:13

بسم الله الرحمن الرحیم

یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ
در تاریخ ادیان همیشه دشمنان خدا و وحی الهی تلاش کرده‌اند مانع از گرایش مردم به سمت دین شوند و می خواهند نور خدا را خاموش کنند، اما خداوند تمام کننده‌ی نور خود است هر چند کافران را ناخوش آید.

اقدام دین‎‏ستیزانه و هنجارشکنانه دشمنان اسلام، بیانگر دو واقعیت گسترش روزافزون دین اسلام و استیصال دشمنان در مقابل این نور جاودان است و بی شک، در پشت پرده‌ی اهانت نابخشودنی به قرآن، مقاصد سیاسی و معارضه با موج وسیع اسلام‌خواهی و دسیسه‌های عوامل صهیونیسم و مستکبران جهان، قرار دارد.

مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان، ضمن محکومیت اقدامات شنیع اخیر در هتک حرمت قرآن کریم، توسط افراد تندرو و معلوم‌الحال در کشور سوئد، از رهبران دینی، مصلحان و متدینین در سرتاسر جهان توحیدی می‌خواهد با محکومیت این اقدام موهن و نفرت‌پراکنانه، مرزگذاری روشنی با عاملان آن اتخاذ نمایند و همبستگی اعتقادی و برادری ایمانی خود با یکدیگر را ابراز نموده و مانع تفرقه و اختلاف میان امت ابراهیمی (علی نبینا و آله و علیه السلام) شوند. 
بدون تردید مسئولیت در حراست از میراث فرهنگ توحیدی، متوجه تمام آزادگان جهان است تا مانع تداوم سیطره فرهنگ فاسد غربی بر جهان معاصر شوند و به خواست خدای متعال، حرکت جهان در مسیر پر نور گسترش اسلام، با سرعتی بیش از پیش ادامه خواهدیافت.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

1402/05/02

    بیان دیدگاه