میز خدمت مدیران در مسجد الرسول صلّی‌الله‌علیه‌‌‌وآله‌‌‌وسلّم مشهد مقدس

سه‌شنبه پنجم اردیبهشت‌ماه میز خدمت با حضور فرماندار شهرستان مشهد و مسئولین دستگاه‌های اجرائی در مسجد الرسول صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم مشهد مقدس ، محله آبکوه، برگزار شد.

1.jpg
2023-04-26 12:32:15

به گزارش روابط‌ عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در نشست صمیمی که با حضور مسئولین و مردم در مسجد ‌الرسول صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم مشهد مقدس محله آبکوه برگزار شد، شهروندان درخواست‌های خود را به دور از هرگونه تشریفات و به صورت چهره به چهره با معاون استاندار و سایر مدیران در میان گذاشتند.

میزخدمت با محوریت مساجد در حال برگزاری است

بامی مدیر اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان،در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز، اظهار داشت: این برنامه، ارتباط بین مردم و مسئولان را تقویت نموده ‌و به عنوان یک اقدام مهم در مسیر سازندگی قرار می‌گیرد و در واقع یکی از مصادیق واقعی جهاد تبیین است.

ایشان در ‌ادامه افزود: در این مدت که از ‌اجرای طرح میزخدمت مدیران در مساجد سپری می شود، بازخوردهای خوبی را از مردم دریافت نمودیم و ‌این فرمایش مقام معظم رهبری که هر جا سامان زندگی است، «مسجد» مرکز و کانون اصلی است را به خوبی مشاهده کردیم.

مدیر اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان تصریح کرد: در این طرح که با محوریت مساجد و با هدف ارتباط بیشتر مسئولین با مردم هر دو هفته یکبار در حال برگزاری است‌، ابتدا مشکلات توسط ائمه جماعات و اهالی مساجد منتخب هر محله شناسایی و در فرمانداری مطرح می گردد‌. پس از تأیید، مسئولین دستگاه‌های اجرائی به فراخور نیازها و ضرورت‌های موجود  توسط فرمانداری برای شرکت در این جلسه دعوت خواهند شد.

هدف ارتباط بی‌واسطه مردم با مسئولان است

محسن داوری، فرماندار شهرستان مشهد در حاشیه این دیدار گفت: هدف اصلی از برگزاری این دیدارها، ارتباط بی‌واسطه ‌و مستقیم مردم با مسئولان است. مهم است که مردم بتوانند مدیران را در کنار خود ببینند و برای حل مشکلاتشان به آن‌ها مراجعه کنند. ‌خوشبختانه امروز این شرایط محقق شده است و عالی‌ترین فرد در مجموعه در بستر مسجد به میان مردم می‌آید و مشکلات را به‌ صورت موردی پیگیری می کند.

ایشان در ادامه افزود: فرمانداری مشهد، سیستم نظارتی دقیقی بر ارتباطات مردمی سازمان‌ها اعمال کرده و برای دیدار‌های مردمی و چهره به چهره، سازمان‌های متولی را به فراخور محدودیت‌ها و نیازهای منطقه ‌مکلف کرده تا در این جلسات حضور داشته باشند.

گفتنی است، اجرای طرح میزخدمت توسط امور مساجد استان‌های خراسان و با همکاری فرمانداری ‌و دستگاه‌های اجرایی در هفته دولت در تعدادی از مساجد منتخب راه‌اندازی شد. در حال حاضر این دیدارها هر دو هفته یکبار و همزمان با  نماز مغرب‌ و عشاء در حال برگزاری است.

مشاهده photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۲-۳۴ (2).jpg
photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۲-۳۴ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۲-۳۴.jpg
photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۲-۳۴.jpg
مشاهده photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۲-۳۵.jpg
photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۲-۳۵.jpg
مشاهده photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۲-۳۸.jpg
photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۲-۳۸.jpg
مشاهده photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۹-۱۶ (2).jpg
photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۵_۲۱-۲۹-۱۶ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۶_۱۰-۵۹-۴۷ (2).jpg
photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۶_۱۰-۵۹-۴۷ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۶_۱۰-۵۹-۴۹ (2).jpg
photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۶_۱۰-۵۹-۴۹ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۶_۱۰-۵۹-۴۹.jpg
photo_۲۰۲۳-۰۴-۲۶_۱۰-۵۹-۴۹.jpg
    بیان دیدگاه