حجت الاسلام پژمانفر در همایش فعالان فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر مشهد؛

با سازندگی و تلاش در خدمت رسانی به مردم، امیدآفرینی کنیم

همایش فعالان فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر مشهد و پاسداشت چهلمین هفته ملاقات مردمی در محلات حاشیه شهر با حضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و جمعی از مدیران شهری و مسئولان استانی در مسجد و مجتمع فرهنگی علی‌بن‌موسی‌الرضا علیهم السلام محله طبرسی شمالی برگزار شد.

20.jpg
2023-03-09 10:50:03

حجت الاسلام‌ و المسلمین پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات‌ در مجلس شورای اسلامی در اجتماع بزرگ فعالان فرهنگی اجتماعی حاشیه شهر مشهد که با حضور آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی‌، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدوی ارفع ریاست محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و جمعی از مدیران شهری و مسئولان استانی در مسجد و مجتمع فرهنگی علی‌بن‌موسی‌الرضا علیهم السلام محله طبرسی شمالی مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: امروز تمام تلاش دشمن این است که روح ناامیدی را در کشور در همه ابعاد توسعه دهد و خدمات جمهوری اسلامی در بخش‌های مختلف دیده نشود.

حجت الاسلام پژمانفر در ادامه افزود: متاسفانه دشمن با فضای سنگین رسانه‌ای که در اختیار گرفته است تلاش کرده تا مردم نتوانند خدمات صورت گرفته در این نظام را ببینند؛ لذا در چنین شرایطی وظیفه مسئولان است که با سازندگی و تلاش مضاعف در خدمت رسانی به مردم، امید آفرینی کنند‌.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز حول محور مسجد برای چاره اندیشی مسائل حاشیه شهر جمع شدیم‌. ما به جای اینکه در دفاترمان بنشینیم و مردم سراغمان بیایند به مساجد رفتیم و مشکلات و معضلات مردم را شنیدیم. همه مسئولان مربوطه را آوردیم تا مشکلات حاشیه شهر را رو در رو و از زبان خود مردم بشنوند. 

وی در ادامه افزود: از مجموع مسائلی که در این 40 جلسه داشتیم بیش از 60 درصد مطالبات مردم برطرف شد؛ اما برخی مسائل کلان است و پیچیدگیهایی دارد که در اختیار مسئولان استانی هم نیست و باید در تصمیمات کلان کشوری دیده شود.

نماینده مردم مشهدو کلات، ادامه داد: از شروع سال 1402 با یک برنامه ریزی منظم تر و جدی‌تر اجرای این جلسات را پیگیری خواهیم کرد و همانطور که مسئولین را پای کار آوردیم اگر نیاز به حضور وزیر باشد، این کار را خواهیم کرد. 

ایشان تصریح کرد: قطعا این کار باید با پشتوانه تصمیمات و حمایت‌های ملی انجام شود و در این میان، مسجد مهمترین کانونی است که همه مشکلات کشور را با محوریت آن می‌شود حل کرد.

    بیان دیدگاه

    نظرات