برگزاری بیست و هشتمین مرحله پویش مردمی «نذر هشتم»

با اجرای بیست و هشتمین مرحله پویش مردمی نذر هشتم در خراسان رضوی، تعداد 20 زندانی نیازمند آزاد و به کانون خانواده بازگشتند.

Capture.JPG
2023-03-01 11:16:01

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، همزمان با اعیاد شعبانیه بیست و هشتمین مرحله پویش مردمی نذر هشتم در زندان مرکزی مشهد اجرا شد.

در این مرحله که با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی این مرکز، ناحیه شهید کامیاب، خیرین و نمازگزاران مسجدی و خادمان و کفشداران بخش بانوان حرم مطهر رضوی و همکاری سازمان زندان‌های خراسان رضوی صورت گرفت، 8زندانی زن نیازمند‌ با بدرقه خادمان حرم مطهر رضوی آزاد و به کانون خانواده خویش بازگشتند. در همین راستا با مشارکت خیرین سبزواری و اعمال ارفاقات قضایی 12 زندانی دیگر نیز از زندان سبزوار آزاد شدند.

نذر هشتم یک طرح مسجد محور است

بامی مدیر اجتماعی مرکز گفت: طرح نذر هشتم، طرح مسجد محور آزادی حداقل هشت زندانی در هشتم هر ماه به نام امام هشتم علیه السلام است که از آذر ماه سال 1399 در حال اجراست و تا‌کنون 838 زندانی در قالب این طرح در استان خراسان رضوی آزاد شده‌اند.
ایشان در ادامه افزود: این طرح به سبب پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی قبل، حین و بعد از آزادی زندانی و تحت پوشش قراردادن خانواده ایشان در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، تربیتی و معیشتی، با سایر طرح‌های آزادی زندانیان متفاوت است.

گفتنی است علاقمندان جهت شرکت در این امر خداپسندانه می‌توانند به این صفحه مراجعه نمایند.
 

    بیان دیدگاه