برگزاری نهمین دوره آموزش بدو خدمت امناء در مشهد مقدس

نهمین دوره آموزش بدو خدمت امناء مساجد در شهر مشهد مقدس، با حضور قریب به 60 نفر از امناء مساجد، در ناحیه شهید اصلانی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان برگزار شد.

خبر نهم.jpg
2023-03-02 13:29:20

حجت‌الاسلام‌ حجت قلی‌زاده در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان گفت: مدیریت آموزش این مرکز، در ادامه مسیر برگزاری دوره‌های توانمندسازی ارکان مساجد و ذیل راهبردهای گفتمان‌سازی و توانمندسازی نقشه جامع مساجد (نجم)، اقدام به برگزاری نهمین دوره آموزش «بدو خدمت» ویژه  امناء مساجد در مشهدمقدس نمود. 

ایشان در ادامه افزود: این دوره با همکاری ناحیه شهید اصلانی، اول اسفندماه 1401 در مسجد فاطمه الزهراء > و با حضور بیش از 60 نفر از اعضای محترم امناء مساجد این ناحیه برگزار گردید.

کارشناس آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان اظهار داشت:  سرفصل‌های آموزشی این دوره، توسط اساتید برجسته ارائه گردید و پیرامون برخی چالش‌های مسیر مدیریت مسجد نیز بحث و گفتگو شد.

حجت‌الاسلام‌ حجت قلی‌زاده در پایان تصریح کرد: اهم کارگاه‌ها و کلاس‌های برگزارشده در این دوره، نگاه تمدنی به مسجد، ظرفیت‌های مسجد، آشنایی با جایگاه و نقش ارکان مسجد و احکام مسجد است.

    بیان دیدگاه