خاطرات دوران انقلاب در اذهان مردم تداعی شد

حجت الاسلام پژمانفر‌:  حضور مردم با پرچم نوشته‌های مسجدشان شور و نشاط خاصی به این مراسم بخشید و یاد و خاطره دوران انقلاب را در اذهان مردم تداعی کرد. 

Capture.JPG
2023-02-11 20:13:04

 حضور همسنگران مسجدی با پرچم‌های مزین به نام مقدس مسجدشان زینت بخش مراسم و تداعی کننده حال و هوای راهپیمایی‌های اول انقلاب بود و شور و شعف مضاعفی در مسیر راهپیمایی ایجاد کرد. عموم مردم با در دست داشتن این پرچم ها احساس قلبی خود را نسبت به ایران اسلامی به نمایش می گذاشتند.

حجت‌الاسلام پژمانفر، رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های‌ خراسان گفت: امسال حضور مردم با پرچم نوشته‌های مسجدشان  نشاط خاصی به این مراسم بخشید و خاطرات دوران ابتدایی انقلاب را در ذهن مردم تداعی کرد. 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: دومین مورد، بنرهای حاوی تصاویر شهدای مسجدی بود که در مسیر راهپیمایی به چشم می خورد و نمونه آن در سالهای گذشته در هیچ تشکلی مشاهده نشده  و این اقدامات حاصل خلاقیت برنامه‌ریزی شده‌ای است که در مجموعه امور مساجد استان‌های خراسان شکل گرفته است.

ایشان در پایان تصریح کرد: در شرایط حساسی که نهضت اسلامی فاقد هرگونه تشکیلات منطبق با معیارهای اسلامی بود، مساجد توانستند این نارسایی مهم را جبران کرده و به انسجام نیروهای مردمی بپردازند؛ لذا همانگونه که انقلاب اسلامی با محوریت مساجد شکل گرفت، امیدواریم این پایگاه دینی بتواند جایگاه واقعی خود را در پیگیری امور کشور و انقلاب بدست آورد.

    بیان دیدگاه