نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در تهران:

انقلاب اسلامی مهندسی قدرت در منطقه را تغییر داد

خالد قدومی با بیان اینکه ایران عامل محوری مبارزه با رژیم صهیونیستی است، گفت: انقلاب اسلامی مهندسی قدرت در منطقه را تغییر داد.

Capture.JPG
2023-02-08 08:23:52

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان، خالد قدومی، نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در تهران در همایش بین المللی "بهار 45؛ قدس شریف در آستانه آزادی" با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و بیان اینکه انقلاب اسلامی بسیاری از بلوک بندی ها تغییر داد و باز مهندسی قدرت در منطقه شکل گرفت، گفت: این امر موجب شد که رژیم صهیونیستی از هم پیمان بودن با ایران به دشمن آن بدل شود و ایران از ژاندارم آمریکایی منطقه به عامل اصلی و محوری مبارزه با سلطه گری صهیونیستی آمریکایی تغییر ماهیت دهد و شاهد اخراج نیروهای سلطه گر و خیره سر از این کشور بودیم.

قدومی با بیان اینکه تمام طرح های سازش و قرارداد قرن و توافق نامه های دژ مستحکم رژیم صهیونیستی با شکست مواجه شده است، گفت: جبهه مقاومت نشان داد که طرح های ذلت و سازش همچون اسلو خیال خام آنهاست که ادعا می کنند راه حل موضوع فلسطین؛ حضور و مقبولیت بیشتر اسراییل نزد ملت هاست.

وی گفت: نخبگان آمریکا و دولت پنهان آن هیچ گونه چشم انداز و افقی برای حل موضوع دو کشور متصور نیستند و از طرفی این طرح برای اکثریت فلسطینیان پذیرفتنی نیست.

نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در تهران ادامه داد: ما فلسطینیان این اظهار نظرها و موضع گیری های بی ارزش را رد و محکوم می کنیم و کلیه دیدارهای سازشکارانه از رژیم صهیونیستی که با استقبال از شخصیت های جنایتکار این رژیم است را مذموم و نکوهش می کنیم.

وی با بیان اینکه بیش از 35 درصد نیروهای ارزش صهیونیستی در کرانه باختری حاضرند، گفت: امروز دلیرمردان و فرزندان شهید عماد هستند که زمان و مکان جنگ را تعیین می کنند و تصمیم می گیرند که با سلاح سرد یا کلاشینکف به دشمن حمله کنند.

خالد قدومی گفت: ما در مرحله تاریخی و حساسی به سر می بریم و دشمنان نیز به دلیل افول توان و قدرت مکانی و زمانی خود می خواهند از شگردهای پیچیده روند تاریخ را واژگون جلوه دهند و نقشه منطقه را به شکلی ترسیم کنند که برتری رژیم صهیونیستی بر تمام مولفه های منطقه محقق شده است در حالی که محور مقاومت توانسته آنها را درهم بکوبد. قطعا آینده از آن قهرمانانی است که پیروزی را با خون خود رقم می زنند.

    بیان دیدگاه