پیام تسلیت به مناسبت درگذشت مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین اسدی

 روح پاک و ملکوتی حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامرضا اسدی، یار دیرین امامین انقلاب و از روحانیون مبارز مشهد به ملکوت اعلی پیوست.

photo_۲۰۲۳-۰۲-۰۱_۲۱-۳۸-۰۴.jpg
2023-02-01 11:20:55

 عن رسول‌الله صلّى الله علیه و آله: مَوتُ العالِمِ مُصیبَةٌ لا تُجبَرُ و ثُلمَةٌ لا تُسَدُّ ، و هُوَ نَجمٌ طـمِسَ و مَوتُ قَبیلَةٍ أیسَرُ مِن مَوتِ عالِمٍ. 

 مرگ عالم مصیبتى جبران‌ناپذیر و رخنه‌اى بسته‌ناشدنى است؛ او ستاره‌اى است که غروب مى‌کند؛ مرگ یک قبیله آسان‌تر از مرگ یک عالم است. (میزان‌الحکمه، ج8، ص25) 

حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامرضا اسدی از روحانیون مبارز و خستگی‌ناپذیر انقلاب اسلامی در مشهد همواره در کنار بزرگان انقلاب حضور داشت و قریب به پنج سال از جوانی خود را به‌دلیل همراهی با انقلاب و امام در زندان‌های ستمشاهی تحت شکنجه سپری کرد.

 آن روحانی صریح، صادق و حافظ نهج‌البلاغه، علاوه بر فعالیت‌های سیاسی، سالها در حرم مطهر رضوی خدمت نمود و ساعاتی پیش و هم‌زمان با سالروز بازگشت پیر و مرادش حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه به میهن اسلامی دار فانی را وداع گفت.

 ضمن عرض تسلیت و تعزیت صمیمانه به مناسبت فقدان آن عالم عامل به پیشگاه امام عصر ارواحنافداه و قائد عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای مدّظلّه‌العالی، حوزویان خراسان و همه هم‌رزمان و علاقه‌مندان آن مرحوم، به ویژه  خاندان معزّز آن عزیز سفرکرده، از درگاه ایزد متعال برای آن مرحوم علوّ درجات و مرافقت امام و شهداء را خواستاریم و برای همۀ بازماندگان سوگوارش، صبر جمیل و اجر جزیل آرزومندیم.

 مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان
 

    بیان دیدگاه