برگزاری بیست و یکمین دوره آموزشی بدو امامت

بیست و یکمین دوره آموزشی بدو امامت با حضور 70 نفر از ائمه جماعات جدیدالانتصاب مساجد مشهد مقدس برگزار شد.

خبر مشهد.jpg
2023-01-18 11:33:17

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجت قلی‌زاده در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این مرکز گفت: توانمندسازی ائمه جماعات در رسیدن به مسجد طراز انقلاب اسلامی و تحقق تمدن اسلامی، امری لازم و ضروری است و اساساً امام جماعتی که مهارت‌های لازم در مدیریت مسجد را نداشته باشد نمی‌تواند در تحقق تمدن اسلامی، نقش ایفا نماید. بر این اساس مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان دوره‌های آموزشی متنوعی را تدوین نموده و در مرحله اجرا قرار داده است. دوره آموزشی بدو امامت یکی از دوره‌های تدوین شده است که توسط این مدیریت در سطح مساجد استان‌های خراسان در حال اجرا است.
وی افزود: بیست و یکمین دوره آموزشی بدو امامت با حضور 70 نفر از ائمه جماعات جدیدالانتصاب مشهد مقدس در روز پنج‌شنبه 15 دی‌ماه 1401 در مسجد امام هادی علیه‌السلام بلوار امیرالمؤمنین # این شهر برگزار گردید.
کارشناس آموزش این مرکز در ادامه گفت: در طی این دوره اساتید محترم حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمدنیا (معاون محترم فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین منتظری (مدیر محترم تبلیغ حوزه علمیه خراسان) و حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی زهان (مدیرکل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی) ارائه داشتند.

مشاهده مشهد.jpg
مشهد.jpg
مشاهده مشهد1.jpg
مشهد1.jpg
مشاهده مشهد2.jpg
مشهد2.jpg
مشاهده مشهد3.jpg
مشهد3.jpg
مشاهده مشهد4.jpg
مشهد4.jpg
    بیان دیدگاه