آغاز به کار دوازدهمین پایگاه قرآنی در مسجد جوادالائمه علیه‌السلام مشهد

دهم دی ماه دوازدهمین پایگاه قرآنی مشهد در مسجد جوادالائمه علیه السلام«محله تلگرد»با حضور اساتیدو قاریان بین المللی، آغاز به کار کرد.

 

 

1275414_orig.jpg
2023-01-02 08:55:38

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، دوازدهمین پایگاه قرآنی‌ با حضور مدیر فرهنگی مرکز و جمعی از قاریان و اساتید بین‌المللی و اعضا هیئت مدیره جامعه قاریان قرآن مشهد در مسجد جوادالائمه محله تلگرد آغاز به کار کرد.

حجت الاسلام اسماعیلی مدیر فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مسجد استان‌های خراسان در گفتگو با خبرنگار روابط‌ عمومی این مرکز گفت: در راستای مطالبه مقام معظم رهبری در رابطه با تبدیل شدن مساجد به پایگاه‌های قرآنی تفاهم نامه‌ای میان این مرکز و جامعه قاریان قرآن مشهد منعقد گردید. .

مدیر فرهنگی مرکز افزود: توسعه و ارتقای فعالیت‌های قرآنی، جلسات و محافل تلاوت، انس، حفظ، مفاهیم و مهارت‌های قرآن کریم در مساجد از موضوعات این تفاهم نامه می باشد و در فاز اول اجرای این طرح تا پایان سال1401 تعداد100مسجد ازجمع مساجد استان دارای پایگاه قرآنی خواهند شد.

ایشان در ادامه تصریح کرد:سازماندهی جلسات آموزشی و کرسی‌های تلاوت خصوصا راه‌اندازی جلسات خانگی قرآن منشعب از مسجد و استعداد‌یابی از بین نمازگزاران جوان و نوجوان با موضوع قرائت و آموزش قرآن از اهداف راه‌اندازی این پایگاه‌ها است.

گفتنی است در این مراسم به چهار نفر از نوجوانان قرآنی مسجد، جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

مشاهده 1.jpg
1.jpg
مشاهده 11.jpg
11.jpg
مشاهده 2.jpg
2.jpg
مشاهده 4.jpg
4.jpg
مشاهده 7.jpg
7.jpg
مشاهده 9.jpg
9.jpg
    بیان دیدگاه