میزبانی سبزوار در بیست و ششمین مرحله اجرای پویش «نذر هشتم»

با اجرای مرحله بیست و ششم  طرح «نذر هشتم» در خراسان رضوی، 88 زندانی جرائم مالی با  کمک خیرین مسجدی و ستاد دیه استان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

Capture.JPG
2023-01-02 08:39:23

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در آستانه حماسه نهم دی و سالگرد شهادت سردار سلیمانی و در بیست‌ و ششمین مرحله از اجرای پویش مردمی نذر هشتم‌، 88 زندانی جرایم مالی از زندان‌های خراسان رضوی آزاد شدند.

در این مراسم سرباز جانفدا، مدیرکل زندان‌های خراسان رضوی گفت: در روز هشتم هر ماه حداقل هشت زندانی نیازمند با کمک خیرین نمازگزار مسجدی و با تاسی از امام رضا علیه السلام در قالب طرح نذر هشتم از زندان‌های استان آزاد می شوند.

 ایشان‌افزود: در این مرحله که با میزبانی شهرستان سبزوار برگزار شد؛ با تدبیر رئیس کل دادگستری استان و به صورت فراگیر تعداد38نفر با ارفاقات قضایی و 50نفر با پرداخت بدهی 9 میلیارد ریالی توسط خیرین مسجدی و ستاد دیه استان از زندان ها آزاد شدند.

گفتنی است در این طرح ارتباط زندانیان پس از آزادی،‌ با امامان جماعت مساجد محلات برقرار می شود که از این طریق علاوه بر افزایش علاقه‌مندی آن‌ها به معارف اسلامی، وضعیت اشتغال آن‌ها نیز پیگیری خواهد شد.

علاقمندان جهت شرکت در این پویش خداپسندانه می توانند به این صفحه مراجعه نمایند.

    بیان دیدگاه