برگزاری پانزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» و سومین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد»

پانزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» و سومین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد» سطح استان‌های خراسان، با حضور تعدادی از ائمه جماعات و امناء مساجد شهرستان فاروج، در محل مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.

بدو امامت فاروج.jpg
2022-11-30 12:01:12

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دانیال انصاری فیض‌آبادی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان گفت: مدیریت آموزش این مرکز، در ادامه مسیر برگزاری دوره های توانمندسازی ارکان مساجد و ذیل راهبردهای گفتمان سازی و توانمندسازی نقشه جامع مساجد (نجم)، اقدام به برگزاری پانزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» و سومین دوره آموزش «بدو خدمت امناء مساجد» در شهرستان فاروج نمود. 

وی افزود: این دوره با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد استان خراسان شمالی و دبیر امور مساجد شهرستان فاروج، روز چهارشنبه (2  آذرماه) در مصلی نماز جمعه فاروج و با حضور بیش از 50 نفر از ائمه جماعت و اعضای هیئات امناء مساجد آن شهرستان برگزار گردید.

کارشناس آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان اظهار داشت: در این دوره سرفصل‌های آموزشی ائمه‌ی جماعات و امناء مساجد، با حضور اساتیدی از مشهد مقدس ارائه گردید و پیرامون برخی چالش‌های مسیر مدیریت مسجد نیز بحث و گفتگو شد.

وی افزود: اهم کارگاه‌ها و کلاس‌های برگزارشده در این دوره، نگاه تمدنی به مسجد، ظرفیت‌های مسجد، آشنایی با جایگاه و نقش ارکان مسجد،احکام مسجد و اخلاق خدمت در مسجد است.

مشاهده فاروج.jpg
فاروج.jpg
مشاهده فاروج1.jpg
فاروج1.jpg
مشاهده فاروج2.jpg
فاروج2.jpg
مشاهده فاروج3.jpg
فاروج3.jpg
مشاهده فاروج4.jpg
فاروج4.jpg
مشاهده فاروج5.jpg
فاروج5.jpg
مشاهده فاروج6.jpg
فاروج6.jpg
مشاهده فاروج7.jpg
فاروج7.jpg
    بیان دیدگاه