تشییع پیکر شهید مدافع امنیت در مشهد مقدس

 پیکر مطهر شهید مدافع امنیت «حسن براتی» چهارشنبه 25 آبان ماه بر دستان مردم ولایتمدار مشهد مقدس تشییع شد.

1.jpg
2022-11-16 13:29:20

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، چهارشنبه 25 آبان ماه پیکر بسیجی امنیت شهید‌ حسن‌ براتی ، با حضور گسترده و پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی مشهد از میدان بسیج به سمت حرم مطهر رضوی تشییع شد.

در این مراسم، زائرین و مجاورین آقا علی‌بن‌موسی‌الرضا علیهم‌السلام‌ ضمن انزجار خود از جنایات مزدوران استکبار، اعلام کردند در دفاع از امنیت کشور همواره  پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری خواهند بود. هر کس با هر زبان، قوم، تفکر‌ سیاسی و اعتقادی‌ آمده بود تا به سرد‌مداران تروریست‌های جهان ثابت کند نه تنها از‌ عزم و اراده ملت کاسته نشده بلکه بر وحدت و انسجام  افزوده شده و یاد و خاطره شهدا در اعماق قلب‌ها تکثیر و تشدید می شود.

پس از طواف در بارگاه مقدس رضوی و اقامه نماز بر پیکر این شهید، مراسم بزرگداشت بعد از نماز مغرب و عشاء در رواق امام خمینی ^ حرم‌‌ مطهر برگزار شد و مطابق اعلام بنیاد شهید، پیکر شهید براتی برای خاکسپاری در زادگاهش روستای فروتقه از توابع بخش مرکزی کاشمر منتقل خواهد شد.

شهید حسن براتی بسیجی ناحیه مالک اشتر مشهد در 22 مهرماه امسال پس از مشکوک شدن به یک خودروی سواری پراید، و در حین بازرسی این خودرو با شلیک یکی از سرنشینان مجروح می‌شود. این بسیجی امنیت‌ روز دوشنبه پس از یک ماه تحمل جراحات  به درجه رفیع شهادت نایل شد.

مراسم تشییع و تدفین این شهید پنجشنبه 26 آبان ماه در زادگاهش روستای فروتقه از توابع شهرستان کاشمر برگزار خواهد شد.

    بیان دیدگاه