بازدید از مسجد در حال ساخت

چهارشنبه 11 آبان ماه حجت‌الاسلام نوری مدیر ناحیه شهید تقی‌پور به همراه حجت‌الاسلام اسدزاده دبیر این ناحیه با حضور در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها «محله‌تقویه» از مراحل پیشرفت در  ساخت این مسجد بازدید کردند.

100.jpg
2022-11-08 10:46:40

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، چهارشنبه 11 آبان ماه حجت‌الاسلام نوری مدیر ناحیه شهید تقی پور به همراه حجت‌الاسلام اسدزاده دبیر این ناحیه با حضور در مسجد حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها «محله‌تقویه» از مراحل پیشرفت در ساخت این مسجد بازدید کردند.
در دیدار ضمن تقدیم احکام هیئت امنا‌، به بررسی خواسته‌ها و مطالبات و مشکلات نمازگزاران این مسجد پرداخته شد و پیگیری هایی به منظور تسریع در روند انجام امور اداری برخی از موارد صورت گرفت.
  در ادامه حجت الاسلام نوری گفت: مسجد مرکز عبادت، بندگی خدا و اجتماع فرهنگی مسلمانان است. ازاین‌رو، هم متولیان مسجد باید افراد شایسته و مؤمن باشند و هم برنامه‌هایی که در مسجد اجرا می‌شود باید سازنده، و آموزنده باشد.
وی با اشاره به نقش و جایگاه مساجد افزود: مسجد نباید صرفا محل اقامه نماز جماعت باشد بلکه باید فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی متنوعی در آن برگزار شود. به طور قطع اگر مسجدی آباد شود، محله آن مسجد هم، آباد خواهد شد.
در پایان این جلسه دبیر‌ ناحیه شهید تقی پور گفت: بنابر روایات ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام ‌«هر کس مسجدى بنا کند‌، خداوند براى او در بهشت خانه‌اى می‌سازد»

تکمیل این مسجد کمک‌های خیرین را می‌طلبد که امیدواریم این امر مهم صورت پذیرد.

مشاهده 2.jpg
2.jpg
مشاهده 3.jpg
3.jpg
  بیان دیدگاه
  نشست کمیسیون حاشیه شهر در مسجد «صاحب الزمان(عج)»

  نشست کمیسیون حاشیه شهر در مسجد «صاحب الزمان(عج)»

  سه‌شنبه یکم آذرماه نشست کمیسیون حاشیه شهر با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی مشهد مقدس جهت پیگیری مطالبات مردمی در مسجد صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف محله پنجتن برگزار گردید.

  بیشتر
  بازدید از شهرستان نصرآباد

  بازدید از شهرستان نصرآباد

  حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، با حضور در شهرستان نصرآباد، ضمن بازدید از فعالیت های مساجد و نواحی تحت پوشش این مرکز، با حجت‌الاسلام صادقی دبیر امور مساجد این شهرستان دیدار وگفتگو کرد.

  بیشتر
  بازدید از شهرستان فریمان

  بازدید از شهرستان فریمان

  حجت‌الاسلام محمد امامی روشناوند، مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستانهای خراسان رضوی با حضور در شهرستان فریمان ضمن بازدید از نواحی تحت پوشش این مرکز با حجت الاسلام دکتر سید مهدی معلمی، امام جمعه فریمان دیدار و گفتگو کرد.

  بیشتر