بازدید از شهرستان نصرآباد

حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، با حضور در شهرستان نصرآباد، ضمن بازدید از فعالیت های مساجد و نواحی تحت پوشش این مرکز، با حجت‌الاسلام صادقی دبیر امور مساجد این شهرستان دیدار وگفتگو کرد.

1.jpg
2022-10-28 09:42:21

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، دوشنبه دوم آبان ماه حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستانهای خراسان رضوی در ادامه بازدیدهای دوره ای با حضور در شهرستان نصرآباد، ضمن بازدید از فعالیت های مساجد و نواحی تحت پوشش این مرکز، با حجت‌الاسلام صادقی دبیر امور مساجد این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام امامی در ا‌ین دیدار ضمن گفتگو پیرامون مسائل و معضلات فرهنگی و اجتماعی به بیان راهکارها و تبیین راهبردها و برنامه‌های بلند‌مدت امور مساجد پرداخت.

ایشان افزود: در زمینه رفع آفت‌های فرهنگی، دلسوزی و داشتن روحیه جهادی بسیار مهم است. در این راه طرح یک مدل فرهنگی کارشناسی شده جهت مقابله با تهدیدات فرهنگی بسیار ضروری است. البته این مهم نیاز به عزمی راسخ و نگاهی جدی و انجام کار میدانی خواهد داشت.

در این دیدار حجت الاسلام صادقی دبیر امور مساجد این شهرستان ضمن تشکر از حضور مدیر اجرائی شهرستان‌ها به بیان مشکلات پیش رو پرداخت و در پایان برای مجموعه حاضر در امور مساجد استان آرزوی توفیق روز افزون نمود.

مشاهده 2.jpg
2.jpg
  بیان دیدگاه
  نشست کمیسیون حاشیه شهر در مسجد «صاحب الزمان(عج)»

  نشست کمیسیون حاشیه شهر در مسجد «صاحب الزمان(عج)»

  سه‌شنبه یکم آذرماه نشست کمیسیون حاشیه شهر با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی مشهد مقدس جهت پیگیری مطالبات مردمی در مسجد صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف محله پنجتن برگزار گردید.

  بیشتر
  بازدید از مسجد در حال ساخت

  بازدید از مسجد در حال ساخت

  چهارشنبه 11 آبان ماه حجت‌الاسلام نوری مدیر ناحیه شهید تقی‌پور به همراه حجت‌الاسلام اسدزاده دبیر این ناحیه با حضور در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها «محله‌تقویه» از مراحل پیشرفت در  ساخت این مسجد بازدید کردند.

  بیشتر
  بازدید از شهرستان فریمان

  بازدید از شهرستان فریمان

  حجت‌الاسلام محمد امامی روشناوند، مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستانهای خراسان رضوی با حضور در شهرستان فریمان ضمن بازدید از نواحی تحت پوشش این مرکز با حجت الاسلام دکتر سید مهدی معلمی، امام جمعه فریمان دیدار و گفتگو کرد.

  بیشتر