بیانیه مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

محکومیت شدید حادثه تروریستی شیراز

شاهراغ.jpg
2022-10-27 12:54:09

بسم الله الرحمن الرحیم

إِلَّا الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَذَکَرُوا اللَّهَ کَثِیرًا وَانْتَصَرُوا مِنْ بَعْدِ مَا ظُلِمُوا ۗ وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ
مگر کسانى که ایمان آورده و کارهاى شایسته کرده و خدا را بسیار به یاد آورده و پس از آنکه مورد ستم قرار گرفته‌اند یارى خواسته‌اند. و کسانى که ستم کرده‌اند به زودى خواهند دانست به کدام بازگشتگاه برخواهند گشت.

 

بار دیگر پنجۀ خونریز استکبار جنایتکار از آستین تروریست زبون و خونخواری در آمد و حریم مقدّس حضرت احمد بن موسی علیهماالسلام را به خون مطهّر زائران مظلوم رنگین کرد و برگ ننگین دیگری به پروندۀ سیاه جنایات و خباثت‌های دشمنان و بدخواهان اسلام و انقلاب افزود.

این حادثۀ هولناک، اقدامی در طول فتنه‌انگیزی و آشوبگری هفته‌های اخیر دشمن بوده و مهر تأییدی است بر اینکه تمامی وقایع اخیر، پروژه‌ای از پیش تعیین شده برای فرسایش نیروهای انتظامی و امنیتی و در ادامه ناامن‌سازی ایران اسلامی عزیز بوده است.

مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، این جنایت هولناک را به شدّت محکوم نموده و از تمامی دستگاه‌های انتظامی، امنیّتی و قضایی درخواست دارد، ضمن پیگرد جدّی‌تر آمرین و عاملین آشوب‌های اخیر و این اقدام تروریستی، آن جانیان را با اشدّ مجازات کیفر نمایند و با کور کردن چشم فتنه، آرامش و امنیّت را به آحاد ملّت مظلوم و مقتدر ایران اسلامی بازگردانند.

 ضمن عرض تسلیت این مصیبت جانگذار به پیشگاه مقدّس امام زمان عجّل‌الله‌فرجه‌الشریف، رهبر معظّم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای مدّظلّه‌العالی و عموم مردم شریف و انقلابی کشور عزیزمان، برای ارواح طیبۀ شهدای این واقعه علوّ درجات را از درگاه ایزد متعال مسألت می‌نماییم.

و السلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته
مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

    بیان دیدگاه