تجلیل از نیروی انتظامی و بسیجیان حافظ امنیت در مسجد امام‌رضا علیه‌السلام

تقدیر از خدمات پرسنل خدوم «کلانتری 40 نجفی» و بسیجیان حافظ امنیت «محله سرافرازان مشهد»در مسجد امام‌ رضا علیه‌السلام انجام شد.

13.jpg
2022-10-25 09:12:25

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های‌خراسان، شنبه30مهرماه به مناسبت هفته نیروی انتظامی، حجت‌الاسلام سید محمد طباطبائی مدیر و امام جماعت‌ و همچنین اهالی مسجد امام رضا علیه‌السلام «منطقه سرافرازان» بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء با اهدای گل و شیرینی و نصب بنر تشکر از خدمات پرسنل خدوم «کلانتری 40 نجفی» در مقابله با آشوب‌گران و تلاش برای تامین آسایش و امنیت منطقه تقدیر و تشکر کردند.

ذیل این مراسم از پنج تن از بسیجیان حافظ امنیت پایگاه‌مقاومت شهید سیدی به خاطر حضور در عرصه دفاع از نظام و‌ ارزش‌های انقلاب اسلامی در جریان اغتشاشات و نا آرامی های اخیر تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مشاهده 1.jpg
1.jpg
مشاهده 10.jpg
10.jpg
مشاهده 11.jpg
11.jpg
مشاهده 12.jpg
12.jpg
مشاهده 14.jpg
14.jpg
مشاهده 2.jpg
2.jpg
مشاهده 3.jpg
3.jpg
مشاهده 4.jpg
4.jpg
مشاهده 5.jpg
5.jpg
مشاهده 6.jpg
6.jpg
مشاهده 7.jpg
7.jpg
مشاهده 8.jpg
8.jpg
مشاهده 9.jpg
9.jpg
  بیان دیدگاه
  نشست کمیسیون حاشیه شهر در مسجد «صاحب الزمان(عج)»

  نشست کمیسیون حاشیه شهر در مسجد «صاحب الزمان(عج)»

  سه‌شنبه یکم آذرماه نشست کمیسیون حاشیه شهر با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی مشهد مقدس جهت پیگیری مطالبات مردمی در مسجد صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف محله پنجتن برگزار گردید.

  بیشتر
  بازدید از مسجد در حال ساخت

  بازدید از مسجد در حال ساخت

  چهارشنبه 11 آبان ماه حجت‌الاسلام نوری مدیر ناحیه شهید تقی‌پور به همراه حجت‌الاسلام اسدزاده دبیر این ناحیه با حضور در مسجد حضرت زهرا سلام الله علیها «محله‌تقویه» از مراحل پیشرفت در  ساخت این مسجد بازدید کردند.

  بیشتر
  بازدید از شهرستان نصرآباد

  بازدید از شهرستان نصرآباد

  حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، با حضور در شهرستان نصرآباد، ضمن بازدید از فعالیت های مساجد و نواحی تحت پوشش این مرکز، با حجت‌الاسلام صادقی دبیر امور مساجد این شهرستان دیدار وگفتگو کرد.

  بیشتر