تقدیر مسجدی ها از نیروی انتظامی

 اهالی مسجد‌ جامع صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف «منطقۀ خلق آباد»‌ از مجاهدت‌های ماموران پلیس تقدیر و تشکر کردند.

9.jpg
2022-10-24 10:51:36

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، حجت‌الاسلام هادیان کارنامی دبیر ناحیه شهید دارائی و حجج الاسلام بابایی، پریزاد وشریعتی خلق آباد و مسجدی های منطقه خلق‌آباد با حضور در مسجد جامع صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف از خدمات پرسنل خدوم «کلانتری خلق آباد» با اهدای گل و شیرینی و نصب بنر تشکر در مقابله با اغتشاشگران و آشوب‌گران و تلاش برای تامین آسایش و امنیت منطقه تقدیر و تشکر کردند.

در ابتدای جلسه سرهنگ کبوتری جانشین ریاست کلانتری ضمن تشریح وقایع اخیر با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم، افزود: دو نعمت تندرستی و امنیت است که قدرشان شناخته نمی شود.ما‌ و سایر عزیزان در‌ نیروی انتظامی، امنیت مردم را وظیفه خود می دانیم .

ایشان در پایان از ریاست و اعضاء مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تشکر کردند.

حجت الاسلام هادیان کارنامی کارشناس مرکز رسیدگی به امور مساجد افزود:  با تقدیر از نیروی انتظامی ، عرض می کنیم که ما قدر این امنیت را می دانیم و اگر یک روز این عزیزان در صحنه نباشند، چه آسیب‌هایی متوجه جامعه ما خواهد شد.

 

مشاهده 1.jpg
1.jpg
مشاهده 11.jpg
11.jpg
مشاهده 5.jpg
5.jpg
مشاهده 7.jpg
7.jpg
مشاهده 8.jpg
8.jpg
مشاهده 9.jpg
9.jpg
  بیان دیدگاه
  تقدیر مسجدی‌های منطقه طبرسی شمالی از نیروی انتظامی

  تقدیر مسجدی‌های منطقه طبرسی شمالی از نیروی انتظامی

  تقدیر از‌ فرماندهی و پرسنل «کلانتری‌ طبرسی‌شمالی» توسط جمعی از ائمه جماعات و مسجدی‌های‌ منطقۀ «طبرسی‌شمالی»در مسجد و حسینیه ابوالفضلی علیه‌السلام انجام شد.

  بیشتر
  تقدیر مسجدی‌ها از نیروی انتظامی

  تقدیر مسجدی‌ها از نیروی انتظامی

   اهالی مسجد‌ جوادالائمه علیه‌السلام «منطقۀ بهاران»‌ از مجاهدت‌های ماموران پلیس تقدیر و تشکر کردند.

  بیشتر
  تقدیر مسجدی‌ها از پرسنل کلانتری قاسم‌آباد

  تقدیر مسجدی‌ها از پرسنل کلانتری قاسم‌آباد

  تجلیل از فرمانده و پرسنل خدوم «کلانتری قاسم آباد»  به مناسبت هفته نیروی‌ انتظامی

  بیشتر