دبیرخانه امورمساجد بخش بام و صفی آباد تشکیل شد

 آیین افتتاحیه دبیرخانه امور مساجد و معارفه دبیر بخش بام و صفی آباد شهرستان اسفراین با حضور مسئولین و ارکان مساجد برگزار گردید.

photo1786761325.jpg
2022-10-07 10:10:23

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی، آیین افتتاحیه دبیرخانه و معارفه دبیر امور مساجد بخش بام و صفی آباد شهرستان اسفراین، روز پنج شنبه 14 مهر ماه 1401 در مسجد صاحب‌ الزمان $ صفی آباد با حضور امام جمعه محترم بخش، مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی و سایر مسئولین و ارکان مساجد برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین علیزاده امام جمعه محترم بخش بام و صفی آباد در بیاناتی ضمن ابراز خرسندی از افتتاح دبیرخانه امور مساجد، به تشریح جایگاه و اهمیت مسجد از نگاه اسلام و امامین انقلاب پرداخت و به لزوم برنامه‌ریزی ائمه جماعات و هیئت امنا مساجد برای جذب و حضور جوانان در مسجد اشاره نمود.
در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین خانی، مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی ضمن بیان جایگاه رفیع مسجد‌در اسلام، به ایراد سخنرانی در این خصوص پرداخت.
ایشان به اهمیت مسجد و لزوم تقویت کارکردهای مختلف این مکان مقدس برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی اشاره نموده و در ادامه اولویت های مرکز رسیدگی به امور مساجد استان را برای پویایی بیش از پیش مساجد تشریح نمود.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین اسلمی ضمن دریافت حکمی، بعنوان اولین دبیر امور مساجد بخش بام و صفی آباد معارفه شد.

 

  بیان دیدگاه
  انتصاب مدیر جدید مرکز در شهرستان تربت‌ حیدریه

  انتصاب مدیر جدید مرکز در شهرستان تربت‌ حیدریه

  سه شنبه هفدهم  آبان ماه حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، حکم انتصاب حجت‌الاسلام معلمی، به عنوان مدیر امور مساجد شهرستان تربت حیدریه را تقدیم کرد.

  بیشتر
  انتصاب مدیر جدید مرکز در شهرستان بایگ

  انتصاب مدیر جدید مرکز در شهرستان بایگ

  سه شنبه هفدهم  آبان ماه حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، حکم انتصاب حجت‌الاسلام صادقی، به عنوان مدیر امور مساجد شهرستان بایگ را تقدیم کرد.

  بیشتر
  انتصاب مدیر جدید مرکز در تربت‌ جام

  انتصاب مدیر جدید مرکز در تربت‌ جام

  دوشنبه دوم آبان ماه حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، حکم انتصاب حجت‌الاسلام اسلامی،به عنوان مدیر امور مساجد این شهرستان را تقدیم کرد.

  بیشتر