آغاز اکران مسجدی «مسجدنشان»

اکران مسجدی مجموعۀ مستند «مسجدنشان» که به معرّفی مساجد کارآمد و فعّال می‌پردازد، آغاز شد.

اکران مسجدنشان.jpg
2022-08-11

آنچه بعد از قریب به یکسال تحقیق و پژوهش برای تیم تحقیقاتی مسجدنشان یقینی شد وجود مساجد کارآمد و فعال بسیاری بود که در فضای همگانی و رسانه‌ای هیچ اثری از آنها دیده نمی‌شود.

مساجد، بالقوه دارای ظرفیت خدمت رسانی گسترده می‌باشند و ما امروزه مسجدی نداریم که دارای این ظرفیت نباشد آنچه اهمیت دارد حضور محوریتی به نام امام‌جماعت است که اینظرفیت‌ها را تبدیل به قوه بالفعل نماید.


یکی از اهداف و راهبردی های مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان در سطح مساجد استان های خراسان موضوع الگوسازی می‌باشد به تصویر کشیدن و نشان دادن عینی فعالیت‌های اثرگذار مسجدی نوعی تبیین محسوب می‌شود که منجر به الگوسازی‌ در سطح عموم جامعه می‌شود.

مجموعه‌ تلوزیونی مسجدنشان شامل سری مستندهایی می‌باشد که به موضوع فعالیت‌های مسجدی با محوریت امام جماعت می‌پردازد و تاکنون از شبکه‌های استان خراسان رضوی و افق پخش شده است، برای نخستین بار در مساجد اکران می‌شود.

برای هماهنگی اکران این مجموعه در مسجد محله‌تان، نام مسجد را به شمارۀ 09396462610 پیامک فرمایید.

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  برگزاری پویش نومسجدی‌ها

  برگزاری پویش نومسجدی‌ها

  بیشتر
  پخش اولین قسمت از برنامۀ بوریا

  پخش اولین قسمت از برنامۀ بوریا

  بیشتر
  رونمایی از اولین برنامه تلویزیونی با محوریت مساجد، در صدا و سیما

  رونمایی از اولین برنامه تلویزیونی با محوریت مساجد، در صدا و سیما

  مراسم رونمایی از اولین برنامه تلویزیونی (مسجدنشان)با محوریت مساجد، در صداوسیمابا حضورحجت الاسلام و المسلمین مهدوی ارفع ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان وجناب آقای شکری معاونت تولیدصداوسیمای خراسان رضوی برگزارشد.

  بیشتر