اولین دوره آموزشی «بدو خدمت خدّام مساجد» برگزار شد

نخستین دوره آموزشی بدو خدمت خادمین مساجد در سطح استان‌های خراسان، در شهرستان گناباد و با حضور بیش از 60 نفر برگزار گردید.

Khoddam-Gonabad.jpg
2022-07-30

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، اولین دوره آموزشی «بدو خدمت خدّام مساجد»، در هفته نخست مردادماه 1401 و در مسجد ابوالفضل علمدار شهر گناباد برگزار گردید.
اهمّ سرفصل‌های این دوره، نگاه تمدنی به مسجد، ارتباط موثر، عرصه‌های خدمت، مهارت‌های خدمت، فقه مسجد و اخلاق امامت است که در چهار محور بینشی، دانشی، روشی و ارزشی، طراحی و تدوین شده‌است.

این دوره با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد و سازمان آتش‌نشانی شهرداری گناباد برگزار گردید و بیش از 60 نفر از خادمین مساجد، در این دوره شرکت نمودند.

شایان ذکر است دوره‌های بدو خدمت خادمین مساجد از این پس در مشهد و سایر شهرستان‌های استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی برگزار خواهدشد.

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  مجموعه آموزشی «چالش تحول 1» منتشر شد

  مجموعه آموزشی «چالش تحول 1» منتشر شد

  سلسله نشست‌های آموزشی «چالش تحول» با محوریت یارانه، رانت و عدالت، توسط مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، برگزار و منتشر گردید.

  بیشتر
  یازدهمین دوره بدو امامت و نخستین دوره بدو خدمت مساجد برگزار می‌شود

  یازدهمین دوره بدو امامت و نخستین دوره بدو خدمت مساجد برگزار می‌شود

  یازدهمین دوره آموزشی بدو امامت (ویژه ائمه جماعات مساجد) و نخستین دوره آموزشی بدو خدمت (ویژه خدام مساجد)  در هفته جاری برگزار می‌شود.

  بیشتر
  توانمندسازی ائمه جماعات شهر کاخک و گناباد

  توانمندسازی ائمه جماعات شهر کاخک و گناباد

  مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در راستای گفتمان سازی و توانمندسازی ائمه جماعات، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی بدو امامت در سطح‌استان‌های خراسان کرده است.

  بیشتر