یازدهمین دوره بدو امامت و نخستین دوره بدو خدمت مساجد برگزار می‌شود

یازدهمین دوره آموزشی بدو امامت (ویژه ائمه جماعات مساجد) و نخستین دوره آموزشی بدو خدمت (ویژه خدام مساجد)  در هفته جاری برگزار می‌شود.

خبر-تربت.png
2022-07-24

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، اولین دوره آموزشی «بدو خدمت»، روز دوشنبه، سوم مردادماه در شهرستان گناباد و با حضور بیش از 60 نفر از خدام مساجد این شهرستان در مسجد حضرت ابوالفضل علمدار شهر گناباد برگزار می‌شود و یازدهمین دوره آموزشی «بدو امامت» و دومین دوره‌ آموزشی «بدو خدمت» به صورت همزمان با دعوت 120 نفر از ائمه جماعات و خدام مساجد شهرستان‌های تربت حیدریه و زاوه، روز چهارشنبه، پنجم مردادماه در مسجد جامع شهر تربت حیدریه برگزار خواهدشد.
شایان ذکر است مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در راستای راهبردهای گفتمان سازی و توانمندسازی، برگزاری دوره‌های آموزشی «بدو امامت» و «بدو خدمت» برای ارکان مساجد در سطح خراسان را از اواخر سال 1400 آغاز کرده‌است.

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  مجموعه آموزشی «چالش تحول 1» منتشر شد

  مجموعه آموزشی «چالش تحول 1» منتشر شد

  سلسله نشست‌های آموزشی «چالش تحول» با محوریت یارانه، رانت و عدالت، توسط مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، برگزار و منتشر گردید.

  بیشتر
  اولین دوره آموزشی «بدو خدمت خدّام مساجد» برگزار شد

  اولین دوره آموزشی «بدو خدمت خدّام مساجد» برگزار شد

  نخستین دوره آموزشی بدو خدمت خادمین مساجد در سطح استان‌های خراسان، در شهرستان گناباد و با حضور بیش از 60 نفر برگزار گردید.

  بیشتر
  توانمندسازی ائمه جماعات شهر کاخک و گناباد

  توانمندسازی ائمه جماعات شهر کاخک و گناباد

  مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در راستای گفتمان سازی و توانمندسازی ائمه جماعات، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی بدو امامت در سطح‌استان‌های خراسان کرده است.

  بیشتر