توانمندسازی ائمه جماعات شهر کاخک و گناباد

مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در راستای گفتمان سازی و توانمندسازی ائمه جماعات، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی بدو امامت در سطح‌استان‌های خراسان کرده است.

2022-06-06 10:00:00

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی گفت: در این مرحله از دوره آموزشی که در شهرستان گناباد و کاخک برگزار شده است ،تعداد 70 نفر از ائمه‌جماعات حضور دارند و سر فصل‌های آموزشی این دوره با 4رویکرد بینشی،دانشی،ارزشی و روشی می‌باشد

وی خاطرنشان کرد: دوره بدو امامت در سطح شهر مشهد مقدس به طور کامل اجرا و اکنون برگزاری این دوره در شهرستان گناباد و کاخک آغاز و در دیگر شهرستان های استان ادامه خواهد داشت.

  بیان دیدگاه
  برگزاری دوره آموزش «بدو امامت» در شهرستان فریمان

  برگزاری دوره آموزش «بدو امامت» در شهرستان فریمان

  سیزدهمین دوره آموزش «بدو امامت» در سطح مساجد استان‌های خراسان، با همکاری دبیر محترم امور مساجد شهرستان فریمان، در این شهر برگزار شد.

  بیشتر
  نشست بصیرتی طلاب و روحانیون خراسان شمالی

  نشست بصیرتی طلاب و روحانیون خراسان شمالی

  حجت الاسلام والمسلمین خانی مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی، روز دوشنبه 30 آبان 1401 در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی امور مساجد خراسان شمالی از برگزاری همایش بصیرتی ویژه طلاب و روحانیون خراسان شمالی خبر داد.

  بیشتر
   نشست تخصصی با موضوع بصیرت افزایی پیرامون وقایع اخیر

   نشست تخصصی با موضوع بصیرت افزایی پیرامون وقایع اخیر

  چهارشنبه 25 آبان‌ماه مدیریت فرهنگی‌ این مرکز با همکاری دفتر حراست و تحقیقات مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان‌ اقدام به برگزاری نشست تخصصی با موضوع بررسی ابعاد پنهان وقایع اخیر در مسجد امام علی علیه‌السلام نمود.

  بیشتر