برگزاری نشست تخصصی «جهاد تحول» و «جهاد تبیین»

تبیین طرح اقتصادی دولت و پاسخ به شبهات پیرامون آن، با عنوان نشست تخصصی «جهاد تحول» و «جهاد تبیین» برگزار می‌گردد.

mesbah.jpg
2022-05-30 10:00:00

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، مدیریت آموزش این مرکز با همکاری سازمان بسیج طلاب، روحانیون و گردان‌های تیپ اما جعفر صادق # و سازمان بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه خراسان اقدام به برگزاری نشست تخصصی «جهاد تحول» و «جهاد تبیین» در منظومه فکری امامین انقلاب، نموده است.
هدف از برگزاری این نشست، تبیین طرح اقتصادی دولت و پاسخ به شبهات پیرامون این طرح است. در این نشست از اساتید گرامی حضرت حجت الاسلام و المسلمین نیک بین (نماینده محترم مجلس شورای اسلامی) و حضرت حجت الاسلام و المسلمین راجی (مدیر محترم اندیشکده سُعَداء) بهره‌مند خواهیم شد.
این نشست روز دوشنبه ساعت 17:00 در محل تیپ امام جعفر صادق # برگزار خواهد شد.

  بیان دیدگاه
  نشست بصیرتی طلاب و روحانیون خراسان شمالی

  نشست بصیرتی طلاب و روحانیون خراسان شمالی

  حجت الاسلام والمسلمین خانی مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان شمالی، روز دوشنبه 30 آبان 1401 در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی امور مساجد خراسان شمالی از برگزاری همایش بصیرتی ویژه طلاب و روحانیون خراسان شمالی خبر داد.

  بیشتر
   نشست تخصصی با موضوع بصیرت افزایی پیرامون وقایع اخیر

   نشست تخصصی با موضوع بصیرت افزایی پیرامون وقایع اخیر

  چهارشنبه 25 آبان‌ماه مدیریت فرهنگی‌ این مرکز با همکاری دفتر حراست و تحقیقات مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان‌ اقدام به برگزاری نشست تخصصی با موضوع بررسی ابعاد پنهان وقایع اخیر در مسجد امام علی علیه‌السلام نمود.

  بیشتر
  برگزاری اولین دوره آموزش بدو خدمت امناء مساجد مشهد مقدس

  برگزاری اولین دوره آموزش بدو خدمت امناء مساجد مشهد مقدس

  اولین دوره آموزش بدو خدمت امناء مساجد در شهر مشهد مقدس، با حضور قریب به 50 نفر از امناء مساجد، در ناحیه شهید تقی‌پور مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان برگزار شد.

  بیشتر