مراسم اربعین جهادگرشهید حجت الاسلام دارایی درزادگاهش

اربعین جهادگرشهید حجت الاسلام دارایی درزادگاهش روستای بزد تربت جام برگزارشد.

چهلم شهیدان - بزد تربت.jpg
2022-05-22 10:00:00

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان، مراسم اربعین شهادت حریم رضوی جهادگر شهید حجت الاسلام محمدصادق دارایی که در حرم رضوی به دست افراد تکفیری به شهادت رسیده بود ‌با حضور امام جمعه شهرستان تربت جام حضرت حجة الاسلام والمسلمین معتمدی فر امامان جماعات، فرماندار،مسئولان اجرایی، نظامی ،انتظامی ، فرهنگیان ، امنیتی ،خانواده و شهداءایثارگران، قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت باشکوه خاصی در زادگاه شهید دارایی روستای بزد تربت جام برگزارشد.

دراین محفل معنوی فرمانده اسبق سپاه امام رضا # با تجلیل از مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی و جهادگران شهید حریم رضوی حجت الاسلام محمدصادق دارایی و اصلانی گفت: شهادت حجج اسلام دارایی و اصلانی درفرآیند برنامه ریزی جریان استکبار جهانی بود که درحریم رضوی به دست افراد تکفیری به شهادت رسیدند.

سرداراحمدی با گرامیداشت یادو خاطره شهیدان دارایی ، اصلانی و سرداردلها حاج قاسم سلیمانی افزود: آمریکا و مزدورانش در عرصه مقاومت نتوانستند کاری از پیش ببرنندو تمام‌فتنه های آنان خنثی شدو سردار سلیمانی را درزمانی که با دست خالی و بعنوان مهمان دولت عراق بود ناجوانمردانه اورا به شهادت رساندند.

وی با اشاره به ضرورت جهاد تبیین تصریح کرد: امروز تبیین یک کار جهادی ، واجب عینی ،فوری، ضروری و تکلیف است و به کمک مردم تبیین را حول محور شهدا ادامه دهیم .

احمدی خاطرنشان کرد: به اعتراف سردمداران استکبارجهانی آمریکا درحال تنزل قدرت درمنطقه و جهان است.

  بیان دیدگاه
  14 زندانی نیازمند در طرح نذر هشتم مساجد در آبان ماه 1401 آزاد شدند

  14 زندانی نیازمند در طرح نذر هشتم مساجد در آبان ماه 1401 آزاد شدند

  در بیست و چهارمین مرحله‌ی پویش مسجدی نذر هشتم که در آبان ماه 1401 برگزار شد، 14 زندانی نیازمند در مشهد و نیشابور آزاد شدند.

  بیشتر
  امضای تفاهم‌نامۀ همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد و قرارگاه مطالبات رهبری و مردم

  امضای تفاهم‌نامۀ همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد و قرارگاه مطالبات رهبری و مردم

  بیشتر
  برگزاری میز خدمت در مساجد به مناسبت هفتۀ مسجد و هفتۀ دولت

  برگزاری میز خدمت در مساجد به مناسبت هفتۀ مسجد و هفتۀ دولت

  به مناسبت هفته‌ی مسجد و هفته‌ی دولت، میز خدمت در 7 مسجد مشهد مقدس با حضوران مدیران کل دستگاه‌های اجرایی به مدت 7 شب برگزار می‌گردد.

  بیشتر