پیام تسلیت ریاست امورمساجداستانهای خراسان درپی شهادت شهید دارائی بزدی

این شهید جوان که امامت جماعت مسجد طفلان مسلم در مشهد مقدس را عهده‌دار بود، شخصیتی انقلابی، توانمند ، نیکوکار ، با پشتکار فوق‌العاده‌ و یار و همراه محرومان بود.

مهدوی .jpg
2022-04-10

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان، متن پیام تسلیت ریاست این مرکز درپی شهادت شهید دارائی بزدی به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذِینَ یتْلُونَ کتابَ اللَّهِ وَ أَقامُوا الصَّلاةَ وَ أَنْفَقُوا مِمَّا رَزَقْناهُمْ سِرًّا وَ عَلانِیةً یرْجُونَ تِجارَةً لَنْ تَبُورَ (فاطر/29)
کسانی که کتاب الهی را تلاوت می‏کنند و نماز را بر پا می‏دارند و از آن‌چه به آنان روزی داده‏ایم، در پنهان و آشکار انفاق می‏کنند، امید به تجارتی دارند که فساد و کساد در آن نیست.

بهترین تجارت، شهادت در راه خدا است و این توفیقی است که نصیب برگزیدگان و بندگان مقرّب خدای متعال است که این بار نیز روزی یکی از پاکان گردید. اندکی پس از شهادت اولین شهید حمله‌ی تروریستی ماه مبارک رمضان در حرم مطهر رضوی، حجت‌الاسلام و المسلمین دارائی بِزدی نیز به فیض شهادت نائل آمد. این شهید جوان که امامت جماعت مسجد طفلان مسلم در مشهد مقدس را عهده‌دار بود، شخصیتی انقلابی، توانمند ، نیکوکار ، با پشتکار فوق‌العاده‌ و یار و همراه محرومان بود.
اینجانب با محکوم نمودن مجدّد هتک حرمت حرم مطهّر رضوی و تعرّض به سه نفر از امامان محترم جماعت و خادمان مردم، علوّ درجات برای این شهید گرانقدر و بهبودی عاجل برای حجت‌الاسلام و المسلمین پاکدامن را از خدای متعال خواستارم و بار دیگر، این مصیبت را به محضر بقیة‌الله الأعظم    (ارواحنا فداه)، مقام معظّم رهبری (حفظه‌الله)، نماینده‌ی محترم ولی فقیه در استان خراسان رضوی، عموم حوزویان خراسان -به‌ویژه ائمه‌ی محترم جماعات- همسنگرهای مسجدی و خانواده‌ی گرامی شهیدان والامقام حجت‌الاسلام و المسلمین دارائی بِزدی و حجت‌الاسلام و المسلمین اصلانی تسلیت گفته و از خدای متعال، برای خانواده‌ی شهدا، توفیق صبر را مسئلت می‌نمایم.

مجتبی مهدوی ارفع
19 فروردین 1401

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  گزارش تصویری فعالیت‌های مرکز اسکان حضرت ثامن‌الائمه علیهم‌السلام مشهد

  گزارش تصویری فعالیت‌های مرکز اسکان حضرت ثامن‌الائمه علیهم‌السلام مشهد

  خدمت‌رسانی همسنگرهای مسجدی در مرکز اسکان حضرت ثامن الائمه علیهم‌السلام مشهد

   

  بیشتر
  بازدید شهردار مشهد از قرارگاه هم محلۀ امام رضا علیه السلام

  بازدید شهردار مشهد از قرارگاه هم محلۀ امام رضا علیه السلام

  بازدید سیدعبدالله ارجائی و تنی چند از مسوؤلان، از قرارگاه «هم‌محلۀ امام رضا علیه‌السلام»

  بیشتر
  بازدید حجت‌الاسلام بحرینی از قرارگاه هم‌محلۀ امام رضا علیه‌السلام

  بازدید حجت‌الاسلام بحرینی از قرارگاه هم‌محلۀ امام رضا علیه‌السلام

  بازدید حجت الاسلام محمدحسین حسین زاده بحرینی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم مشهد و کلات، از قرارگاه «هم‌محلۀ امام رضا علیه‌السلام»

  بیشتر