پیام تسلیت ریاست امور مساجداستانهای خراسان در پی شهادت حجت الاسلام اصلانی

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی ارفع ، ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان در پی شهادت جهادگر شهید حجت‌الاسلام والمسلمین اصلانی پیام تسلیت صادر کردند.

شهید اصلانی.jpg
2022-04-06 10:00:00

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَ ما بَدَّلوا تَبدیلاً (احزاب/23)

در میان مؤمنان، کسانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند، صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر رساندند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظار هستند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.
دیگر بار، یکی از حماسه‌سازان روحانیت و یکی از منتظران شهادت، در مسیر دعوت به خدا و خدمت به خلق، در ماه میهمانی خدا و در حریم ولیّ خدا، به مراد خود رسید.

شهید حجت‌الاسلام و المسلمین اصلانی، امام جماعت انقلابی، مجاهد خستگی‌ناپذیر و ایثارگری بصیر بود که در سومین روز از ماه مبارک رمضان و در حرم مطهر رضوی، به فیض شهادت نائل آمد و به دو برادر شهید خود ملحق شد.
ایشان در دوران سی‌ساله‌ی امامت جماعت و سال‌های فعالیت در حاشیه‌ی شهر مشهد مقدس، منشأ خیرات و خدمات فراوانی بود و آثار و برکات گسترده‌ای از خود بر جای نهاد.

اینجانب ضمن محکوم ساختن هتک حرمت حرم مطهر رضوی و حمله‌ به سه نفر از امامان بیوت‌الرحمن و خادمان مردم در حاشیه‌ی شهر مشهد مقدس، علوّ درجات برای برادر شهید خود و شفای عاجل برای دو عزیز مجروح را از خدای متعال خواستارم و این مصیبت را به محضر حضرت بقیة الله الاعظم (ارواحنا فداه)، مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی)، نماینده‌ی محترم ولی فقیه در استان خراسان رضوی، عموم حوزویان خراسان -به‌ویژه ائمه‌ی محترم جماعات- همسنگرهای مسجدی و خانواده‌ی گرامی شهید حجت‌‌الاسلام و المسلمین اصلانی تسلیت گفته و از خدای متعال، توفیق صبر را برای خانواده‌ی معظّم شهید مسئلت می‌نمایم.

                                                                                                        و السلام علیکم و رحمة الله
                                                                                                            مجتبی مهدوی ارفع
                                                                                     رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

    بیان دیدگاه