پخش مستند «خادمان فیروزه‌ای» از شبکه افق

مجموعه مستند «خادمان فیروزه‌ای» با موضوع سبک زندگی مسجدی در ماه مبارک رمضان از شبکه افق سیما پخش می‌شود.
خادمان فیروزه ای.jpg
2022-04-05 10:00:00

خبرگزاری شبستان، گروه مسجد و کانون های مساجد، مجموعه مستند «خادمان فیروزه‌ای» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی یزدان پرونده تولید شده و ماه مبارک رمضان در جدول پخش برنامه‌ قرار گرفته است.

این مجموعه مستند در تلاش است تا ذیل گفتگو با خادمان مساجد، جایگاه این پایگاه عظیم و همچنین سبک زندگی مسجدی را برای مخاطبان نمایان کند.

یزدان پرونده تهیه‌کننده این مجموعه مستند گفت: من به‌عنوان یک مستندساز اجتماعی بسیار در بین مردم هستم و بسیار این موضوع را لمس کرده‌ام که سبک زندگی مسجدی و تربیت مسجدی در بین مردم کم‌رنگ شده است، به همین منظور تلاش کردیم مساجدی را که هنوز با همان سبک قدیم فعالیت می‌کنند، به تصویر بکشیم و با کمک همان افراد و خانواده‌هایشان، سبک زندگی مسجدی را نیز برای مردم نمایش دهیم.

علاقه‌مندان می‌توانند این مجموعه مستند را تا پایان ماه مبارک رمضان، هر روز ساعت 20 و تکرار آن را ساعت 6:30 و 12 به تماشا بنشینند.

 

  بیان دیدگاه
  حضور فعالین قرآنی مساجد شهرستان‌ها در مشهد

  حضور فعالین قرآنی مساجد شهرستان‌ها در مشهد

  تعداد 160 نفر از فعالین ‌و خادمین قرآنی مساجد‌ شهرستان کاشمر به زیارت امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا علیهماالسلام مشرف شدند

  بیشتر
  ماهانه در یک مسجد مجلس انس با قرآن با حضور قاریان شهرستانی برگزارشود

  ماهانه در یک مسجد مجلس انس با قرآن با حضور قاریان شهرستانی برگزارشود

  امام جمعه محترم ومدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان قوچان با قاریان و حافظان ومدرسین قرآنی شهرستان قوچان دیدار واز قرآن آموزان مسجد امیر المومنین (ع) بازدید به عمل آوردند.

   

  بیشتر
  نشست آموزشی ائمه جماعات شهرستان گناباد

  نشست آموزشی ائمه جماعات شهرستان گناباد

  تقویت نگاه تمدنی، نقش تشکل‌های مساجد، مهارت های لازم متولیان مساجد از سرفصلهای این دوره آموزشی می‌باشد.
   

  بیشتر