اسکان زائران در مساجد شهر مشهد در نوروز 1401

باتوجه به حضور میلیونی زائران علی‌بن‌موسی‌الرضا‌ # در مشهد مقدس، بیش از 150 مسجد دارای ظرفیت مناسب، به حالت فعال و آماده‌باش درآمده است.

درب مساجد باز است.jpg
2022-03-26

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان، حجت الاسلام عماد الاسلامی( مسؤل‌ستاد اسکان زائران مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان)گفت:  باتوجه به حضور میلیونی زائران علی‌بن‌موسی‌الرضا‌ # در مشهد مقدس بیش از 150 مسجد دارای ظرفیت مناسب، به حالت فعال و آماده‌باش درآمده است.

وی افزود: این مساجد در 5 حلقه تقسیم بندی و غالبا مساجد نزدیک به حرم مطهر امام رضا علیه السلام می‌باشند که جهت پذیرایی و اسکان شبانه زائران آماده به‌ خدمت شده اند.

در ادامه حجت الاسلام کبیریان کارشناس ستاد اسکان زائران مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان گفت: الحمدالله بعد از دوسال مجدد توفیق این را پیدا کردیم که در صف خدمت به زائران علی‌بن‌موسی‌الرضا‌ # قرار بگیریم.
هدف ما از آماده باش به مساجد، این است که زائر شریفی که در کمال آرامش و احترام به زیارت آماده است با همان احترام و آرامش سفر خود را به اتمام برساند و با خاطره خوب به شهر خود بازگردد و تمام دغدغه‌اش فقط زیارت کردن باشد.
 حدود 150 مسجد در اکثر نقاط شهری و غالبا نزدیک به حرم مطهر امام رضا #که ظرفیت اسکان و پذیرایی از زائران را دارند به صورت آماده‌باش درآمده اند تا پذیرای زائران عزیز علی بن موسی الرضا # باشند.

جهت مشاهده لیست مساجد آماده اسکان، به آدرس ذیل در پیام رسان ایتا مراجعه فرمایید،  این لیست به صورت ساعتی در حال تکمیل می‌باشد و به جهت سهولت دقیق هرچه بیشتر زائران در فضای مجازی منتشر می‌شود.

@hamsangar_masjedi

جهت هماهنگی برای اسکان رایگان در این مساجد با شماره‌های ذیل تماس بگیرید.

  حجت الاسلام عماد الاسلامی: 09159124265

 حجت الاسلام  کبیریان:  09362903141

 

  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  مساجد محله‌تان معرفی کنید

  مساجد محله‌تان معرفی کنید

  #مسجدنشان
  مساجد محله‌تان معرفی کنید
   اولین برنامه‌تلویزیونی‌مسجدی
   روایتی متفاوت از کارکردهاو کارآمدی مساجد طراز انقلاب اسلامی
  مشاهده در آپارات
  https://aparat.com/v/br5xT

  بیشتر
  هجدهمین مرحله نذرهشتم در زندان مرکزی شهرگنابادبرگزارشد

  هجدهمین مرحله نذرهشتم در زندان مرکزی شهرگنابادبرگزارشد

  هجدهمین مرحله نذر هشتم با آزاد سازی هشت نفر از زندانیان غیر عمد، به کمک نمازگزاران و خیرین شهرستان گناباد همزمان با ماه مبارک رمضان (8 اردیبهشت 1401)در  زندان مرکزی شهر گناباد برگزارشد.

  بیشتر
  رزمایش مواسات و همدلی

  رزمایش مواسات و همدلی

  رزمایش مواسات و همدلی (اهدای 1000بسته ارزاق )در ادامه راه پرفضلیت شهیدان حجت الاسلام اصلانی ودارایی ویار جانباز حجت الاسلام پاکدامن برگزار می گردد.

  بیشتر