اسکان زائران در مساجد شهر مشهد در نوروز 1401

باتوجه به حضور میلیونی زائران علی‌بن‌موسی‌الرضا‌ # در مشهد مقدس، بیش از 150 مسجد دارای ظرفیت مناسب، به حالت فعال و آماده‌باش درآمده است.

درب مساجد باز است.jpg
2022-03-26 10:00:00

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان، حجت الاسلام عماد الاسلامی( مسؤل‌ستاد اسکان زائران مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان)گفت:  باتوجه به حضور میلیونی زائران علی‌بن‌موسی‌الرضا‌ # در مشهد مقدس بیش از 150 مسجد دارای ظرفیت مناسب، به حالت فعال و آماده‌باش درآمده است.

وی افزود: این مساجد در 5 حلقه تقسیم بندی و غالبا مساجد نزدیک به حرم مطهر امام رضا علیه السلام می‌باشند که جهت پذیرایی و اسکان شبانه زائران آماده به‌ خدمت شده اند.

در ادامه حجت الاسلام کبیریان کارشناس ستاد اسکان زائران مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان گفت: الحمدالله بعد از دوسال مجدد توفیق این را پیدا کردیم که در صف خدمت به زائران علی‌بن‌موسی‌الرضا‌ # قرار بگیریم.
هدف ما از آماده باش به مساجد، این است که زائر شریفی که در کمال آرامش و احترام به زیارت آماده است با همان احترام و آرامش سفر خود را به اتمام برساند و با خاطره خوب به شهر خود بازگردد و تمام دغدغه‌اش فقط زیارت کردن باشد.
 حدود 150 مسجد در اکثر نقاط شهری و غالبا نزدیک به حرم مطهر امام رضا #که ظرفیت اسکان و پذیرایی از زائران را دارند به صورت آماده‌باش درآمده اند تا پذیرای زائران عزیز علی بن موسی الرضا # باشند.

جهت مشاهده لیست مساجد آماده اسکان، به آدرس ذیل در پیام رسان ایتا مراجعه فرمایید،  این لیست به صورت ساعتی در حال تکمیل می‌باشد و به جهت سهولت دقیق هرچه بیشتر زائران در فضای مجازی منتشر می‌شود.

@hamsangar_masjedi

جهت هماهنگی برای اسکان رایگان در این مساجد با شماره‌های ذیل تماس بگیرید.

  حجت الاسلام عماد الاسلامی: 09159124265

 حجت الاسلام  کبیریان:  09362903141

 

  بیان دیدگاه
  14 زندانی نیازمند در طرح نذر هشتم مساجد در آبان ماه 1401 آزاد شدند

  14 زندانی نیازمند در طرح نذر هشتم مساجد در آبان ماه 1401 آزاد شدند

  در بیست و چهارمین مرحله‌ی پویش مسجدی نذر هشتم که در آبان ماه 1401 برگزار شد، 14 زندانی نیازمند در مشهد و نیشابور آزاد شدند.

  بیشتر
  امضای تفاهم‌نامۀ همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد و قرارگاه مطالبات رهبری و مردم

  امضای تفاهم‌نامۀ همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد و قرارگاه مطالبات رهبری و مردم

  بیشتر
  برگزاری میز خدمت در مساجد به مناسبت هفتۀ مسجد و هفتۀ دولت

  برگزاری میز خدمت در مساجد به مناسبت هفتۀ مسجد و هفتۀ دولت

  به مناسبت هفته‌ی مسجد و هفته‌ی دولت، میز خدمت در 7 مسجد مشهد مقدس با حضوران مدیران کل دستگاه‌های اجرایی به مدت 7 شب برگزار می‌گردد.

  بیشتر