جلسه توجیهی طرح ملی نذر هشتم در منطقه آیت‌الله شهید صدوقی^ برگزار شد

جلسه توجیهی طرح ملی نذر هشتم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین لزگی، رئیس اداره خدمات اجتماعی زندان های استان خراسان رضوی و حضور ائمه جماعات و امناء  منطقه آیت‌الله شهید صدوقی^  امور مساجد برگزار شد.

نذر هشتم منقه صدوقی.jpg1.jpg
2022-03-08

به‌گزارش خبرنگار روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، جلسه توجیهی طرح ملی نذر هشتم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین لزگی، رئیس اداره خدمات اجتماعی زندان های استان خراسان رضوی و حضور ائمه جماعات و امناء  منطقه آیت‌الله شهید صدوقی^  امور مساجد برگزار شد.

آقای رجب پور مدیر اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان گفت: زندانیان جرایم غیرعمد در این طرح قبل از آزادی شناسایی و تربیت می‌شوند، مساجد اقدام به جمع‌آوری بدهی مالی ایشان کرده و پس از آزادی نیز اشتغال و معیشت آن‌ها تا حدی توسط امام مسجد و نمازگزاران نیکوکار پیگیری می‌شود و همه این مسیر با اقدامات و پیگیری‌های اداره‌کل زندان‌های خراسان رضوی به ثمر می‌نشیند.

ایشان افزود: هر دو سال یک بار یک منطقه متکفل این امر خواهد بود که هشتم هر ماه و به‌نام شریف امام هشتم# بتوانیم حداقل 8 زندانی را آزاد کنیم؛ البته تاکنون تعداد آزادشدگان هر ماه خیلی بیشتر از 8 نفر بوده است.

لازم به ذکر است:  این طرح از مساجد مشهد مقدس شروع شده و امروز طرحی ملی است که سازمان زندان‌ها آن را در مساجد سراسر کشور اجرا می‌کند.

مشاهده نذر هشتم منقه صدوقی.jpg
نذر هشتم منقه صدوقی.jpg
مشاهده نذر هشتم منقه صدوقی.jpg2.jpg
نذر هشتم منقه صدوقی.jpg2.jpg
  بیان دیدگاه

  لطفا حروف را وارد کنید همان طور که در تصویر بالا نشان داده شده است.
  سامانه به حروف کوچک و بزرگ حساس نمی باشد.
  افتتاح شعبه همیاران شوراهای حل اختلاف در مسجد جامع تربت حیدریه

  افتتاح شعبه همیاران شوراهای حل اختلاف در مسجد جامع تربت حیدریه

  مراسم افتتاح شعبه همیاران شوراهای حل اختلاف در مسجد جامع شهر تربت حیدریه برگزارشد.

   

  بیشتر
  میزان حمایت‌ها با انتظاری که از مساجد داریم، سازگار نیست

  میزان حمایت‌ها با انتظاری که از مساجد داریم، سازگار نیست

  حجت الاسلام وجدانی‌فر با اشاره به ضرورت فعال شدن مساجد در زمینه ازدواج آسان، گفت: میزان حمایتی که از مساجد می‌شود نسبت به توقع و انتظاری که از آنها می‌رود، سازگار نیست.

  بیشتر
  امام جماعت مسجدی که 250 جوان روستایی را شاغل و صاحب درآمد کرده است

  امام جماعت مسجدی که 250 جوان روستایی را شاغل و صاحب درآمد کرده است

  حجت‌الاسلام اصلاحی‌ثانی با تکیه بر ظرفیت مسجد و ورود به عرصه کشاورزی و باغداری، توانسته زمینه اشتغال 250 جوان روستای فرح‌آباد و روستاهای هم‌جوار آن را فراهم کند؛ بسته‌بندی محصولات زیرکشت منطقه و تولید کود نرم از برنامه‌های آتی وی است.

  بیشتر