آشنایی، هم افزایی،ایجاد وحدت عملیاتی وگفتمانی، یکی از اهداف نشست سراسری دبیران بود

با هدف هم‌فکری، هماهنگی و هم‌افزایی بیشتر، چهل نفر از دبیران مراکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در روزهای 11، 12 و 13 اسفندماه، در مشهد مقدس گرد هم آمدند.

2022-03-06 10:00:00

به گزارش خبرنگار روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استانهای خراسان، حجت الاسلام حیدر زاده گفت: در این نشست سه روزه، 5 جلسه‌ی آموزشی برای حاضرین برگزار گردید و در قالب جلسات صمیمی، که ایده‌ها، پیشنهادات و راهکارهایی برای مسائل موجود مطرح شد.

مدیر اجرایی شهرستانهای خراسان رضوی افزود:  آشنایی با نقشه جامع مسجد (نجم)، بررسی مسائل قانونی و حقوقی پیرامون مسجد و بررسی تفاهم‌نامه‌های اخیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان از دیگر برنامه‌های این نشست بوده‌است.

وی اشاره کرد:  هم‌اکنون، در سطح استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، 52 دبیر با مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان همکاری می‌کنند.

  بیان دیدگاه
  تشییع پیکر دو بسیجی مدافع امنیت در دانشگاه فردوسی مشهد

  تشییع پیکر دو بسیجی مدافع امنیت در دانشگاه فردوسی مشهد

  پیکر دو بسیجی مدافع امنیت پیش از ظهر امروز ‌با حضور پرشور دانشجویان و دانشگاهیان از مسجد حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها دانشگاه فردوسی مشهد تشییع شد.

  بیشتر
  بازدید از حوزه هنری خراسان رضوی

  بازدید از حوزه هنری خراسان رضوی

  چهارشنبه 25 آبان‌ماه، مجموعه فرهنگی‌ مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان با حضور در حوزه هنری خراسان رضوی از امکانات و ظرفیت‌های موجود بازدید کردند.

  بیشتر
  گزارش تصویری زائرین پیاده حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

  گزارش تصویری زائرین پیاده حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

  هم‌زمان با فرا رسیدن دهه آخر صفر زائران امام رضا (ع) با پای پیاده خود را به مشهد مقدس رساندند.

  بیشتر